• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום חמור: תושב העיר ניסה לרצוח בן 9, כי ''שמע קולות''

רטה סטיין, תושב באר שבע בן 30, נאשם כי ניסה לרצוח ילד בן 9, שחיכה להסעה לבית הספר ברחוב טבנקין בעיר. לסטיין עבר של עבירות אלימות

זירת ניסיון הרצח, זמן קצר לאחר האירוע (צילום: דוברות המשטרה)

כתב אישום, בגין ניסיון לרצוח ילד בן 9, הוגש נגד רטה סטיין, תושב באר שבע, בן 30. סטיין נאשם כי ניסה לרצוח ילד שעמד בתחנת הסעה לבית הספר. בחקירה טען כי הוא "שמע קולות" אשר הורו לו לרצוח את הילד. בנוסף, הוא נאשם  בחבלה בנסיבות מחמירות ובשיבוש הליכי משפט.

כתב האישום הוגש הבוקר, ראשון, לבית המשפט המחוזי בבאר שבע.  לסטיין היו בעברו שלושה תיקים פליליים בשל עבירות אלימות, אשר נסגרו בשל הפרעה נפשית ממנה סובל.

אירוע הדקירה אירע  בשבוע שעבר. על פי כתב האישום, רטה סטיין הגיע בסמוך לשעה 07:45 לרחוב טבנקין, בשכונה ה', שם עמדו הילד ואחיו הקטן, אשר המתינו להסעה לבית הספר: "הנאשם, שעמד גם הוא במקום, הבחין בילד והחליט להרוג אותו", נכתב בכתב האישום.

קצין אגף חקירות ומודיעין תחנת באר שבע, רפ״ק יוסי זיליבנסקי (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​


על פי כתב האישום, "הנאשם התרחק מהמקום, הוציא סכין מתיקו והעביר אותו לכיס חולצתו, ומיד לאחר מכן חזר והתקרב אל המתלונן (הילד בן ה-9 שנדקר - ד.ב.) מאחור".

"הנאשם הוציא את הסכין מכיסו, אחז בחולצתו של המתלונן באיזור העורף, הרים אותו מעט, ודקר את המתלונן באמצעות הסכין מספר פעמים בגב, בכתף, בעכוז וביד, גם לאחר שהמתלונן נפל ארצה, וזאת בניסיון לגרום למותו של המתלונן. המתלונן התרומם מהרצפה  והנאשם אחז בשתי ידיו של המתלונן, עד המתלונן הצליח להשתחרר מאחיזתו של הנאשם ולברוח ממנו. מיד לאחר מכן הנאשם  נמלט מהמקום, וזרק את הסכין בשיחים בפארק הקרוב".

הילד הובהל לבית החולים סורוקה, שם גילו הרופאים, בין היתר, כי אחת הדקירות חדרה לריאתו וגרמה שם לדימום. הילד בן ה-9 הורדם והונשם, והוכנס נקז לחזהו, לצורך ניקוז של כחצי ליטר דם מחלל החזה. הוא נזקק לעירויי דם, פצעי הדקירה נסגרו באמצעות הסיכות.  המתלונן אושפז במחלקה לטיפול נמרץ ובהמשך הועבר לאשפוז במחלקה כירורגית ילדים. המתלונן נותר מאושפז עד לפני ימים אחרים.

הפרקליטות הגישה בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים. במהלך מעצרו הוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית ולאחר מכן להסתכלות, אך חוות הדעת בעניינו טרם התקבלה.

תגובות

End of content

No more pages to load