• 22 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משלחת מעצבים מכל העולם באה לתת את ''הטאץ' האחרון'' לאיקאה באר שבע

לוקחים את העניין בכל הרצינות: 15 מעצבים מרשת איקאה העולמית הגיעו לסניף הבאר שבעי, לתת את המגע האחרון בעיצוב החנות, שהותאמה לטעם המקומי

משלחת המעצבים באיקאה ב''ש (צילום: יח''צ)

חנות איקאה באר שבע, הרביעית במספר של הרשת, תיפתח עוד כשישה שבועות, ב- 27 לפברואר. השבוע נחתו בארץ כ- 15 מעצבים מטעם איקאה העולמית, על מנת לסייע ולייעץ לצוות ההקמה המקומי בשלב הסופי של הקמת החנות, הכולל סידור ועיצוב חדרי התצוגה והנראות ברחבי החנות. 

המעצבים מגיעים לארץ זו הפעם השנייה, כאשר בפעם הקודמת הגיעו על מנת לסייע בתכניות המבנה, וכעת לראשונה הם לוקחים חלק פעיל בעיצוב החנות באתר הבנייה עצמו. בנוסף, צוות המעצבים יחבור למעצבי החנות ומעצבי הרשת בארץ, על מנת לשתף פעולה, כאשר המעצבים מחו"ל נותנים את תרומתם מהזווית האיקאית הבינלאומית והמעצבים המקומיים מעניקים את נקודת המבט הלוקאלית. מהלך זה, זהה בכל חנויות איקאה בעולם, כאשר בכל פתיחת חנות, נשלח צוות הקמה מטעם איקאה העולמית, על מנת לסייע לחנות המקומית לשמור על הקו האחיד אותו מנחה איקאה בכל העולם. 

בין המעצבים ניתן למצוא מעצבים גרפיים, מעצבי מטבחים, מעצבי פנים ועוד, כאשר כולם סייעו בעבר בהקמות של חנויות איקאה ברחבי העולם החל מהמזרח הרחוק, אירופה ומדינות סקנדינביה ועד צפון  ומרכז אמריקה. 

​​​​​​​החנות החדשה בבאר שבע, תתפרש על שטח של כ- 22,000 מ"ר הכוללים חדרי תצוגה, וחללי עיצוב והשראה, אשר יציעו מגוון של למעלה מ- 8,000 פריטים לקהל הרחב וכ-1,500 מקומות חנייה לכל המתחם. בנוסף, תציע איקאה מסעדה חלבית ומסעדה בשרית אשר יכילו 360 מקומות ישיבה, ממלכת ילדים, המציעה עולם שלם לבילוי עבור ילדים וחנות שוודית לממכר מזון.
עם פתיחת החנות החדשה, צופה הרשת כי בשנת 2018 יבקרו בה כמיליון לקוחות ויימכרו כ- 3 מיליון פריטים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load