• 20 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בבוקר פעוטה נדרסה למוות בתל שבע, בערב תאונה ליד להבים

יממה נוספת של תאונות דרכים בנגב: בבוקר פעוטה נפגעה מרכב אביה והובאה למרפאה ללא רוח חיים. בערב, גבר בן 20 נפגע סמוך לצומת להבים

רצף תאונות בנגב (צילום הדמיה: Joe W. McFadden / נחלת הכלל)

נמשך רצף תאונות הדרכים ברחבי הנגב: בשעה 17:56 התקבל דיווח במד"א במרחב נגב על תאונת דרכים  בכביש 31 סמוך ללהבים. חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפלו ופינו לבי"ח סורוקה גבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלת ראש.

מוקדם יותר, הבוקר, אסון בתל שבע: בשעה 08:07 התקבל דיווח במד"א  על פעוטה שככל הנראה נפגעה מרכב והובאה למרפאה בתל שבע. פאראמדיקים של מד"א בסיוע רופא מקומי קבעו את מותה. מבדיקת המשטרה עולה כי פעוטה כבת 3 שנים משכונה 7 בתל שבע נפגעה מרכב שנהג בו אביה.

לקראת מזג אוויר הגשום והסוער הצפוי על פי ההערכות המטאורולוגיות להיכנס לאזורנו כבר יממה הקרובה, במשטרה קוראים לציבור להיערך מבעוד מועד להתאים את נהיגתם בכלי הרכב בהתאם לתנאי הדרך.

בין היתר, יש להתאים את מהירות הנסיעה לתנאי הדרך ובכלל זה בעת כניסה לעקומות ובעת ביצוע פניות. חשוב להקפיד על שמירת מרחק מהרכב לפנים ולהתחיל לבלום עם דליקתם של פנסי הבלם ברכב מקדמה ולא להמתין לרגע האחרון.  

יש להתרכז בנהיגה ולהימנע מהיסח דעת בדגש על קיום שיחות בטלפון הנייד (גם אם יש דיבורית). מומלץ מאוד לשמור על סבלנות וסובלנות כלפי הנוהגים סביבכם ולהימנע מתנועות פתאומיות בכביש, כל שכן ביצוע עקיפות בתנאי ראות קשים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load