• 23 פברואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

20 הראשונים לרכוש דירה יקבלו מענק של 70 אלף שקלים

מבצע חסר תקדים בפרויקט "דמרי אזורים": כל רוכש דירה בסנטרל פארק ב"ש יקבל מענק על סך 70 אלף שקלים

י.ח דמרי - הבניין (צילום: אלבטרוס צילומי אוויר)

חברות הבניה "דמרי" ו"אזורים", הבונות יחד את פרויקט היוקרה "סנטרל פארק 17", על השטחים שיתפנו באצטדיון "וסרמיל", משיקים היום (ב') מבצע חסר תקדים במסגרתו כל רוכש דירה בפרויקט יקבל מענק בדמות צ'ק על סך 70 אלף שקלים. יצוין כי בשלב זה המבצע שיחל היום, ב-15 בינואר, פתוח ל-20 הרוכשים הראשונים בפרויקט.

חברות הבניה הסבירו כי הגיעו למסקנה שלעתים נחוץ לזוגות הצעירים סכום של כ-70 אלף שקלים שיגדיל את ההון העצמי שלהם ויאפשר להם בקלות רבה יותר להגשים את חלום הדירה החדשה.

כך למשל, דירה מרווחת בת חמישה חדרים בשטח של 130 מ"ר פלוס מרפסת בגודל 20 מ"ר, תעלה החל מ-1.42 מיליון שקלים, וזאת לפני המענק המדובר שיקבלו הרוכשים. דוגמא נוספת היא, דירת ארבעה חדרים בת 108 מ"ר פלוס 17 וחצי מ"ר מרפסת תעלה 1.28 מיליון ש"ח לפני המענק החדש.

מדובר במתחם מגורים הכולל יותר מ-2,300 יחידות דיור ב-17 מגדלים בני 29 קומות בלב העיר. מתחם הפרויקט כולל את שטח אצטדיון הכדורגל הבאר-שבעי האגדי "וסרמיל", שעתיד להיהרס ובמקומו ייבנו חלק מהמגדלים. הפרויקט יכלול גם מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים, שיבנו בשיתוף וחשיבה משותפת עם העירייה בדגש על ייחודיות מוסדות החינוך בשכונה, אזורי מסחר, פארק מרכזי רחב ידיים של מעל 16 דונם, קאנטרי קלאב ועוד.

כפי שנמסר מהנהלת הפרויקט, שני הבניינים הראשונים, שנמצאים בשלב מתקדם בבניה והגיעו לקומה העשירית של השלד, נמכרו כבר כמעט כולם.
 
יגאל דמרי מנכ"ל חברת "דמרי" הבונה את הפרויקט, אמר לקראת השקת מבצע המענק המזומן השבוע: זיהינו כאן הזדמנות חד פעמית לסייע לזוגות הצעירים המעוניינים להצטרף לקהילת סנטרל פארק ואשר חסר להם סכום לא גדול להשלמת הרכישה ולהגשמת החלום. מי שיאמין בחזון הזה ויצטרף אלינו עוד השבוע יהיה שותף לשינוי המציאות בבאר שבע בעוד מספר שנים. אנחנו מציעים במסגרת הפרויקט חידושים ואפשרויות מגוונות וכתוצאה מכך הרוכש ייהנה מסביבת מגורים שעוד לא ידעו כמותה בישראל".


תגובות

End of content

No more pages to load