• 10 דצמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הובא למנוחות אביעד פירוז, סטודנט מב''ש שנהרג בתאונה בצומת חתרורים

אביעד ז''ל, סטודנט למערכות תקשורת באוניברסיטת בן גוריון, נפגע אתמול באורח אנוש בתאונת אופנוע ונפטר מפצעיו. הוא הובא למנוחות הערב, בבית העלמין החדש בב''ש

אביעד פירוז ז''ל, על רקע זירת התאונה (צילומים: דוברות מד''א, פייסבוק)

אביעד פירוז, בן 28, תושב באר שבע, סטונדנט למערכות תקשורת באוניברסיטת בן גוריון, נהרג בתאונת דרכים שאירעה אתמול, שישי, בכביש 31, סמוך לצומת חתרורים, סמוך לשעה 10:00.  במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על רוכב אופנוע שהחליק בכביש והעניקו לו  טיפול רפואי. הוא פונה במצב במצב קשה לסורוקה ונפטר מפצעיו. 

אביעד פירוז ז''ל (צילום: פייסבוק)


הוא הובא למנוחות הערב, בבית העלמין החדש בבאר שבע. חברו הטוב, אלעד דוודה, ספד לו: "אין חלק אחד בגופי שלא רועד. אני לא מאמין שאני כותב את המילים הבאות.  אחי היקר דם נפשי למי אני אכתוב בבוקר הודעות שטותיות. למי אלעג שהוא "כוסון" ומי יענה לי "קושקושון בולבולון". עם מי אני אצא במוצ"ש. המוצ"ש הקרוב זו הפעם האחרונה שאצא איתך לעולמים. אחי היקר אהוב נפשי אני לא מסוגל להיות שם היום, לחלוק לך כבוד אחרון. לא רוצה שיגמר לא רוצה להיפרד ממך. איך השארת אותי כאן לבד. אני יושב לכתוב לך הספד ואני לא מפסיק להתנדנד. תודה לך אחי הקטן על חיים נפלאים. על לא כל רגע שלא היה דל לעולמים על הזכות להכיר אותך ולהלך בין מלאכים. לא היה לי חיבור כזה מעולם עם איש. לא בגלגול הזה וגם לא אחריו. היה שלום יקירי".


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load