• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האינטרפול ומשטרת ישראל מחפשים אחר תייר שנעלם ליד מצפה רמון

הנעדר, בעל אזרחות בריטית, נראה לאחרונה ליד מצפה רמון. תושב מצא את חפציו זרוקים בשטח ומשפחתו העבירה תלונה לאינטרפול

החיפושים אחר התייר (צילום: דוברות המשטרה)

לאן נעלם אוליבר מקאפי, תייר בריטי שנראה לאחרונה באיזור מצפה רמון? מזה 11 ימים עוסקים כוחות בחיפושים אחר התייר.
בחיפושים עוסקים שוטרי משטרת ישראל ומתנדבי יחידות החילוץ המיוחדות של המשטרה. משפחתו של התייר עירבה את האינטרפול בחקירת האירוע.

במשטרה קוראים לציבור – כל מי שבידו מידע אודותיו, נא חייגו 100- 

ככל הידוע למשטרה ולפי ממצאים שאותרו בשטח, הנעדר סייר לאורך "שביל ישראל" בסמוך למצפה רמון בנובמבר השנה ומאז נותק הקשר עמו.

אוליבר מקאפי (צילום ארכיון, משטרת ישראל)​​​​​​​
מקאפי נראה לאחרונה ב-24 בנובמבר, 2017,  באזור בנימינה שבצפון ולאחר מכן, חלק מחפציו נמצאו על ידי אזרח סמוך ל"שביל ישראל" באזור מצפה רמון בדרום. חפציו אלו שכללו ציוד אישי, טאבלט, ארנק ומסמכים שונים, הועברו על ידי האזרח אל תחנת המשטרה ומאחר וניסיונות לאתר את בעליהם כפי שמטופל אירוע "מציאת אבידה" לא צלחו, הועבר דיווח למחלקת תיירים במטה ארצי של משטרת ישראל ומשם לאינטרפול אשר פנו אל משפחתו של הנעדר באנגליה.

מפקד יח' חילוץ הר נגב, נמרוד בן אהרון (צילום: יח' חילוץ הר נגב)


בחלוף כחודש ימים, ב-27 בדצמבר, התקבל דיווח במשטרה מהאינטרפול כי משפחתו של התייר דיווחה לראשונה שלושה ימים לפני כן על היעדרותו. מיד עם קבלת הדיווח החלו פעולות אינטנסיביות שיביאו לאיתורו שכללו בן השאר חיפושים נרחבים אחריו בה נוטלים חלק עשרות רבות של מתנדבים ושוטרים ביניהם מתנדבי יחידת החילוץ של משטרת ישראל "הר הנגב" ויחידות חילוץ משטרתיות נוספות ברחבי הדרום.

חיפושים אלו נערכים תוך שימוש נרחב במיטב האמצעים העומדים ברשות משטרת ישראל כולל שימוש באמצעים טכנולוגיים וחוזי אווירי באמצעות רחפנים. להערכת המשטרה על סמך הממצאים עד עתה כי הנעדר הלך רגלית ללא אופניו וללא מרבית מהציוד שהיה עמו, מאחר וזה אותר כאמור, אף לא נפסלת האפשרות כי עלה לרכב מזדמן. 

תיאורו החיצוני: מבנה גופו רזה, שיער ג'ינג'י מטולטל עד גובה כתפיים, זקן צרפתי אך יתכן כבר כי פניו עוטות זקן, מרכיב משקפיים.
כל היודע דבר על מקום המצאו, מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או למשטרת דימונה בטלפון 08-6543444.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load