• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המכרז הויראלי של עיריית ב''ש: דרוש אקדמאי (או רב) לתכנון גנים

הרשת גועשת בגלל מכרז: בעיריית ב''ש מחפשים מנהל מח' תכנון ופיתוח באגף גנים. בעל תואר אקדמי - או לחילופין תואר רבני. בעירייה מסבירים: המכרז, לפי הוראת הדין

גם מכרז תמים הופך להיות ויראלי (צילום: גוגל מפות, צילום מסך)

המכרז המוזר של עיריית באר שבע: מכרז פומבי מס' 94/2017, הפך ויראלי ברשתות החברתיות. לכאורה, עוד מכרז לאיוש משרה בעיריית באר שבע, במקרה זה, של מנהל/ת מחלקת תכנון וביצוע פרוייקטים באגף גנים וגינון. מה שעורר ויכוח אצל הגולשים אלה דרישות הסף לאיוש התפקיד: "בעל/ת תואר אקדמי, שנרכש במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה" או "תעודת סמיכות לרבנות ("יורה יורה") לפי אישור הרבנות הראשית לישראל. המכרז, להזכיר, הוא למנהל/ת מחלקת תכנון וביצוע פרוייקטים באגף גנים וגינון.

שאלנו את עיריית באר שבע וזה מה שהשיבו: "עיריית באר שבע פועלת בהתאם להוראות הדין וחוזרי מנכ"ל של משרד הפנים. המכרז שפורסם הנו חוקי ונכתב כדין". 

"יובהר כי שיתוף בעלי השכלה תורנית (כחלופה לתואר אקדמי), במכרזים בהם נדרש תואר אקדמי כללי - נעשה בהתאם לחוזר מנכ"ל משרד הפנים 5/2016 . משך הניסיון המקצועי הנדרש מבעלי תואר אקדמי ומבעלי השכלה תורנית הוא זהה, ואילו מהנדסאים מוסמכים נדרשת שנת ניסיון נוספת ומטכנאים מוסמכים נדרשות שנתיים נוספות, הכל כמפורט בחוזרי מנכ"ל משרד הפנים".

"העירייה איננה מוותרת ולא וויתרה על דרישת ניסיון מקצועי מבעלי השכלה תורנית. לעניין זה, יודגש, כי ההשכלה התורנית הנזכרת בחוזר מנכ"ל משרד הפנים 5/2016 מהווה חלופה לתואר אקדמי ולא לניסיון המקצועי הנדרש וגם על המועמדים בעלי ההשכלה התורנית לקיים את כל הדרישות האחרות של המכרז, בדיוק כמו בעלי תואר אקדמי ובכללן דרישת הניסיון המקצועי". 

​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load