• 14 דצמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הושלם פרויקט התייעלות אנרגטית בהשקעה של כ-700 אלף ש"ח

המועצה התעשייתית נאות חובב, בתמיכת משרד האנרגיה, השלימה לאחרונה פרויקט התייעלות שימוש בחשמל, שיביא לחסכון אנרגטי של כ-60%, בהשקעה כוללת של כ-700 אלף ש"ח

התקנת תאורת לד בנאות חובב (צילום: חיים אוחיון)

בשבועות האחרונים השלימה המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב את השלב הראשון בפרויקט להתייעלות אנרגטית, במסגרתו הוחלפו כ-200 מנורות בציר הראשי בפארק התעשייה, ובמקומם הותקנה תאורת לד חסכונית ומתקדמת. עלות המהלך הראשוני הינה כ-700 אלף ש"ח, כאשר משרד האנרגיה העניק תמיכה בהיקף של כ-25% מהסכום, באמצעות קול קורא שפרסם.

פרויקט זה, שיצא לדרך בתמיכת האגף לשימור אנרגיה, יביא להתייעלות ולחסכון אנרגטי של כ-60% ובנוסף יסייע לצמצם את פליטת גזי החממה, הנפלטים בעקבות צריכת החשמל המוגברת. המהלך יביא להפחתת צריכת החשמל ברחבי הפארק.

ראש המועצה, גדי אלפסי התייחס לכך ואמר: "המועצה לא קופאת על שמריה ומחפשת התייעלות וחסכון גם בתחום האנרגיה בשימוש צרכיה הפנימיים. אנחנו מודים למשרד האנרגיה שהשתתף במימון חלק מפרויקט חשוב זה".


האלוף תמיר ידעי וגדי אלפסי (צילום: עודד עמר)

כידוע, בפארק נאות חובב ישנם מפעלים החיוניים לשעת חירום ולכן חשוב לשמר בעיקר את ההגנה המרחבית של הפארק. מוקדם יותר השבוע, ראש מועצת נאות חובב, גדי אלפסי אירח את מפקד פיקוד העורף, האלוף תמיר ידעי בפארק האקו התעשייתי. ידעי קיבל סקירה מקיפה על הנעשה בפארק בתחום ההיערכות והמוכנות לחירום.

בתמורה, ציין ידעי כי הוא מעריך מאוד את החשיבות שנותנת המועצה למוכנות לחירום והודה לכל העובדים במלאכה: "הרשות הינה אבן יסוד במוכנות לחירום, וניכר כי המועצה התעשייתית נאות חובב משמרת רמת מוכנות גבוהה מאוד".​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load