• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היכונו: סניף איקאה ב"ש יפתח בחודש הבא

החנות תיפתח ב-27 בפברואר ותמוקם בין פארק נחל באר שבע לבין אזור התעשייה עמק שרה. הערכה: כ-900 אלף איש יבקרו בחנות במהלך 2018, וכ-3 מיליון פריטים יימכרו

מפגש עיתונאים לקראת פתיחת איקאה ב"ש

הבוקר (א') הודיעה איקאה על מועד פתיחת הסניף הרביעי שלה בישראל: החנות תיפתח ב-27 לפברואר, בבאר שבע. החנות החדשה תמוקם בין פארק נחל באר שבע לבין אזור התעשייה עמק שרה בצמתים של כביש 40 ו-25. החנות תתפרש על שטח של כ- 22 אלף מ"ר הכוללים חדרי תצוגה, חללי עיצוב והשראה, שיציעו יותר מ-8,000 פריטים לקהל הרחב, וכ-1,500 מקומות חנייה לכל המתחם.

בדומה לסניפים אחרים, תציע איקאה לרווחת הלקוחות שתי מסעדות- חלבית ובשרית, שיכילו בסך הכל 360 מקומות ישיבה, ממלכת ילדים המציעה עולם שלם לבילוי עבור ילדים וחנות שוודית לממכר מזון.

באיקאה צופים כי ב-2018 יבקרו בחנות החדשה כ-900 אלף מבקרים ויימכרו כ-3 מיליון פריטים. בחברה סירבו לחשוף מה היקף ההשקעה בהקמת החנות, אך היא מוערכת בעשרות מיליוני שקלים. לדברי שוקי קובלנץ מנכ"ל איקאה ישראל, "לא מדובר בחנות האחרונה של איקאה בישראל והכוונה היא לפתוח לפחות עוד חנות אחת בחמש השנים הקרובות". נמסר כי כרגע עובדים בסניף כ- 300 אנשים מהם רובם תושבי הנגב, וכי החברה מגייסת 240 עובדים נוספים.

על מנת להתאים את מוצרי החנות לצרכי הדרומיים, לפני פתיחת החנות ביקרו נציגי החברה בבתים של תושבי העיר והסביבה כדי לעמוד על טעמו בעיצוב הבית של פלח השוק בנגב. "החנות מותאמת לתושבי האזור", כך אומר היום (א') אלון אברג'יל, מנהל איקאה באר שבע. "בבאר שבע יש קרוב ל- 30 אלף סטודנטים. לכן בבניית והתאמתה של החנות לצורכי האזור, עשינו לא מעט התאמות. חללים קטנים עם יכולת ריהוט חללים קטנים עם צרכים משתנים. גם התחשבנו בצורכי המגזר הערבי".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load