• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''ההרתעה נמשכת ולראיה: חמאס לא יורה על תל אביב''

חברת וועדת החוץ והביטחון, ח''כ שרן השכל, הסבירה את פשר הירי המתמשך על יישובי הנגב: ''זה לא חמאס, זה הארגונים''

ח''כ שרך השכל, בשבתרבות בבאר שבע (צילום: עיריית באר שבע)

ח'''כ שרן השכל, חברה בוועדת החוץ והביטחון, הייתה אחד האורחים באירוע שבתרבות, שנערך במשכן אמנויות הבמה בבאר שבע. בין היתר, התייחסה לירי הרקטות הבלתי פוסק, מזה כחודש, מאז הצהרת טראמפ, על יישובי עוטף עזה וחבל אשכול: "צה''ל יודע להגיב. תראה את חמאס היום, עם היכולות והתקציבים העומדים לרשותו, יש לו טילים שיכולים להגיע לתל אביב, הם לא שולחים אף רקטה כזו, כי הם פוחדים".

לשאלה בדבר הירי הנמשך ליישובי העוטף ענתה ח''כ השכל: "אבל זה לא חמאס". באשר למנהרות החמאס, הנחפרות כל העת לכיוון ישראל. אמרה השכל: ''גם לזה אנחנו מגיבים. יש פתרונות שאנחנו בונים עכשיו בשטח, יש מנהרות שאנחנו מפציצים מהאוויר, זה תפקידה של מערכת הביטחון''.

הריאיון עם ח''כ שרן השכל (מראיין: רועי כ''ץ, צילום: עיריית ב''ש)


סגן יו''ר הכנסת, ח''כ הכנסת טלי פולסקוב מסיעת כולנו, הסבירה בין היתר למה הצביעה נגד חוק המרכולים שיזם אריה דרעי: ''אין בחוק הרבה משמעות, כי כל חוק עזר שמועבר ברשות, חייב להיות מאושר על ידי משרד הפנים. יחד עם זאת, עצם העובדה שמישהו מתערב בחיים שלי, כבר לא מקובל עליי. אנחנו צריכים לדעת במדינה שלנו לנהוג בשיטה של "תחיה ותן לחיות. אני לא סוגרת לך שוםדבר , אתה אל תתערב לי במה שאני רוצה''. 

הריאיון עם ח''כ טלי פולסקוב (מראיין: רועי כ''ץ, צילום: עיריית ב''ש)כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load