• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הטרגדיה בבאר שבע: האב שרצח את בתו - דמות מוכרת בב''ש

ככל שחולפות השעות, הולכת ומתבררת הטרגדיה שארעה אתמול, בשכונת נאות לון: אב, בן כ-60, ביקש לגאול מייסוריה את בתו, שנפצעה בתאונת דרכים לפני 20 שנה. הוא ירה בה למוות ושם קץ לחייו

בית המשפחה בנאות לון (צילום ללא קרדיט שהופץ ברשתות חברתיות)

הלם גדול בבאר שבע: בשעות האחרונות נודעה זהותם של האב ובתו, שנמצאו ירויים אתמול, ללא רוח חיים, בביתם ברחוב מנחם סרוק בבאר שבע. קצת אחרי חצות, התקשרו שכנים למוקד 100 של המשטרה, בעקבות שמיעת קולות ירי. כוח משטרה הגיע לבית המשפחה, האח הצעיר במשפחה, צעיר כבן 30, המתגורר ביחידת דיור בבית ההורים,  שמע קולות ירי והיה הראשון לראות את המחזה הנורא. 

האב השתמש ברצח באקדח מאוד ישן, שלא היה רשום במשטרה ונעשית בדיקה לראות למי היה שייך וכיצד הגיע לידיו. כעת נבדק, האם המשפחה פנתה למחלקת הרווחה ודיווחה על קושי כלשהו. 

היום התבררו חלק מהפרטים: האב הוא זה, אשר ככל הנראה ירה בבתו בת ה-40. הבת נפצעה קשה בתאונת דרכים לפני כעשרים שנה. היא נעזרה בכיסא גלגלים, אותו כיסא שנמצא בזירת הרצח. לאחרונה, החל מצבה הבריאותי של הבת להדרדר. האב ביקש לשים קץ ליסורייה. הוא ירה בה בראשה ולאחר מכן, שם קץ לחייו. האב היה דמות מוכרת, ססגונית ואהובה מאוד בבאר שבע. היום, משנודעה זהותו, רבים, שהכירו אותו ואת בתו,  התקשו להאמין. 

חקירת האירוע הטראגי נמשכת.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load