• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

יש לנו נוער מצויין: 200 צעירים מבאר שבע בכנס של Tech7Juniors

צפו בסרטונים, תמונות ודיווח מכנס היזמות והחדשנות של Tech7Juniors: הדור הבא של הסטארט-אפ צומח ופועל בבאר שבע ובמפגש הראשון כבר העלה רעיונות לא פחות ממבריקים

יאיר דינס והיזמים הצעירים מבאר שבע. דור העתיד כבר כאן (צילום: רועי לוינגר)

כ-200 בני נוער, תלמידי כיתות ז'-י''ב, נטלו חלק אתמול, חמישי, באירוע המרכזי לנוער בבאר שבע ובדרום בנושא יזמות וטכנולוגיה. את האירוע ערכה Tech7Juniors, קהילת היזמות והטכנולוגיה של בני נוער בבאר-שבע והדרום. זהו ארגון ללא מטרות רווח הממומן מתרומות של CJA, הפדרציה היהודית במונטריאול, ונתמכים גם על ידי CDI-NEGEV ועיריית באר שבע. האירוע הוקם ותופעל כולו על ידי בני נוער. האירוע נערך בפארק גב ים, פארק ההיי-טק של באר שבע.

בני הנוער פגשו ביזמים בני גילם וגם ביזמים ותיקים. הם הגיעו מצוידים ברעיונות מצוינים והתעניינו בכלל תחומי העשייה: החל מהגדרת הרעיון עצמו, דרך השגת המימון, המימוש שלו בעבודת צוות ושיווקו. באירוע הוצגו בין היתר רובוטים מנבחרת הרובוטיקה הבאר שבעית והועלו רעיונות לאוויר בתחומים מעניינים ובעלי פוטנציאל רב. אחד הכיוונים שהועלו הוא פיתוח כלים ועזרים שיסייעו לבני נוער וגם בוגרים בעלי צרכים מיוחדים, תוך שימוש בטכנולוגיית המציאות המדומה. בני הנוער שהשתתפו באירוע גילו ידע, אכפתיות לקהילה ולעיר בה הם חיים ורצון אדיר ליצור. הם בקיאים בטכנולוגיות החדשות ונגישים לידע רב.

בלי סלפי אי אפשר: הערב המוצלח של Tech7 Juniors (צילום: רועי לוינגרׂ)

בני הנוער שמעו הרצאות של גיא עמיעד, המנהל והבעלים של חברת Keitwo לייעוץ אסטרטגי, יזם ושותף במספר סטארטאפים  ושל יאיר דינס, תלמיד כיתה י"א בביה"ס מקיף ו', אשר לוקח חלק בקבוצת רובוטיקה מצליחה ובתכנית האקסלרציה הייחודית של הקהילה Teenovation - תכנית שבה מלווים צוותים של נוער וסטודנטים בהקמת סטארט אפ משלב הרעיון ועד שלב גיוס הכספים. 
צוות הקהילה -  ליעד אליס, זוהר אברמסון, עדי קוטלר ויהודית שרביט ניצח על הערב. "בבאר שבע מתקיימת פעילות גדולה בתחום החדשנות והיזמות, מתוך הידיעה שבני הנוער של 2018 הם היזמים והממציאים של השנים הקרובות ומי שיקחו אליהם את המושכות בתחומי היזמות והחדשנות. הפעילות של Tech7Juniors גם מאפשרת לבני הנוער לבוא בידי ביטוי על פי הכישורים שלהם: יש בני נוער שהכישורים שלהם בשיווק, ביצירה, בעיצוב", אומרים אנשי הקהילה. 
צוות הקהילה: ליעד אליס, זוהר אברמסון, עדי קוטלר ויהודית שרביט (צילום: רועי לוינגר)
Tech7Juniors פועל במטרה להפיץ את הרעיון של חדשנות כדרך חיים בקרב בני ובנות נוער בבאר שבע ובדרום. זאת מתוך ההכרה כי הנוער הזה יהווה את הדור הבא של קהילת ההייטק המקומית. לשם כך, הקהילה מקיימת עשרות קורסים, סדנאות ואירועים בשנה, דרכם נחשפים בני הנוער לעולם החדשנות, היזמות והטכנולוגיה.

פירוט על התכניות השונות  וכן להרשמה - באתר הקהילה:  www.t7j.org 

צפו בסרטונים מתוך האירוע (צילום: רועי לוינגר / Tech7 Juniors)

יאיר דינס, תלמיד כיתה י"א בביה"ס מקיף ו' מספר על הפעילות שלו בארגון Tech7 Juniors וכיצד הפך להיות יזם בגיל כה צעיר


יהודית שרביט, מובילת קהילת היזמות והטכנולוגיה לנוער בבאר שבע ובדרום "Tech7 Juniors" בפתיחת הערב 


בני הנוער ביריד
​​​​​​​כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load