• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: צרך סם וביצע מעשה מגונה בילד בן 11, בנה של זוגתו

עבריין מין בפיקוח הפר צו בית משפט, צרך סם ושכנע ילד בן 11, בנה של זוגתו ללכת עימו למקום מבודד, שם ביצע בו מעשה מגונה. הילד נחלץ מהתוקף בזכות עירנותו של עובד בבניין סמוך

בזכות עירנותו של עובד בניין, הנאשם חדל ממעשיו בילד (צילום הדמיה: Olichel / CC0 - למצולמים אין קשר לכתבה)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בבאר-שבע כתב אישום נגד תושב באר-שבע,עבריין מין בפיקוח, בן כ-36, בגין ביצוע מעשה מגונה בבנה של בת זוגתו, ילד בן 11. כתב האישום מייחס לו בנוסף עבירה של הפרת צו פיקוח.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי, עולה כי ב-6 לדצמבר האחרון,  הורה ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע על הארכת תוקף צו הפיקוח שהוצא כנגד הנאשם למשך שלוש שנים. במסגרת צו זה, נאסר על הנאשם להשתמש בסמים מסוכנים, נאסר עליו להישאר לבד עם ילדיה של בת זוגו בפרט ועם קטינים בכלל, והותר לו לשהות עם הילדים רק באותו חדר בו נמצאת גם בת הזוג, וכשהם לבושים.

בניגוד לצו, ב-27 בדצמבר, שהה הנאשם עם הילד לבדו והסתיר מאמו של הקטין את העובדה שהקטין לא הלך באותו יום לבית הספר. בצהרי היום לקח הנאשם את המתלונן למערה הנמצאת בשטח פתוח בבאר-שבע, ושם בעודם עירומים בפלג גופם התחתון, ביצע במתלונן עבירה של מעשה מגונה.

הודות לתושייתו של אדם, שעבד בבניה בסמוך למערה, אשר הבחין במעשיו של הנאשם ושרק לחברו, חדל הנאשם ממעשיו ונמלט מהמקום כשהמתלונן עימו.

כתב האישום מפרט את השתלשלות העניינים: הילד והנאשם שהו במהלך היום ביחד והסתובבו בעיר באר שבע. הנאשם אף אמר למתלונן כי ייקח את תיק בית הספר איתו כשיצאו מהבית על מנת להסתיר מאמו של המתלונן את היעדרותו מבית הספר. במהלך היום, לפני השעה 13:00 בצהריים, צרך הנאשם סם מסוכן מסוג "נייס גאי" כשהקטין נמצא עימו.

סמוך לשעה 13:00 בצהריים, הגיעו הנאשם והמתלונן, למערה הנמצאת בשטח פתוח סמוך לרחוב יהודה הלוי בבאר שבע.  שם, באופן שאינו ידוע במדויק למאשימה, הוריד הנאשם את מכנסיו ותחתוניו והילד היה עירום בפלג גופו התחתון.  הנאשם כרע על ברכיו, נשען עם ידיו על האדמה, והזיז את אגנו קדימה ואחורה, כל זאת כאשר המתלונן לידו.

עובד בניין שעבד בסמוך למערה, ראה את מעשיו של הנאשם ושרק לחברו. הנאשם נבהל מהשריקה והתלבש, ואף המתלונן התלבש, ואז עזב הנאשם את המקום יחד עם המתלונן.

מעצרו של הנאשם הוארך עד תום ההליכים נגדו.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load