• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם בני נוער מב''ש ימציאו את הדבר הגדול הבא בהיי-טק?

ביום חמישי, ה-4 בינואר, ייערך בפארק ההיי-טק גב-ים האירוע המרכזי לנוער בבאר שבע ובדרום בנושא יזמות וטכנולוגיה

יזמות והיי-טק. נוער מב''ש בכנס היזמים (צילום: יח''צ)

האם הווייז הבא יוולד בבאר שבע, על משולש פיצה?  ביום חמישי, ה-4 בינואר, ייערך בפארק ההיי-טק בבאר שבע האירוע המרכזי לנוער בבאר שבע ובדרום בנושא יזמות וטכנולוגיה. במהלכו, יוכלו המשתתפים להחשף לפעילות המגוונת בבאר שבע ובפארק עבור בני נוער, וכן להרשם לחלק מהתכניות. האירוע יתקיים ב-CDI-NEGEV , פארק ההייטק גב-ים נגב, בנין 1, קומה 4, החל מהשעה 17:30.

את האירוע עורכת Tech7Juniors, קהילת היזמות והטכנולוגיה של בני נוער בבאר-שבע והדרום. זהו ארגון ללא מטרות רווח הממומן מתרומות של CJA, הפדרציה היהודית במונטריאול, ונתמכים גם על ידי CDI-NEGEV ועיריית באר שבע.
הארגון פועל במטרה להפיץ את הרעיון של חדשנות כדרך חיים בקרב בני ובנות נוער בבאר שבע ובדרום. זאת מתוך ההכרה כי הנוער הזה יהווה את הדור הבא של קהילת ההייטק המקומית. לשם כך, הקהילה מקיימת עשרות קורסים, סדנאות ואירועים בשנה, דרכם נחשפים בני הנוער לעולם החדשנות, היזמות והטכנולוגיה.
הפעילות הינה ללא עלות ומתאימה לכל בן או בת נוער בעיר שרוצים להיכנס לעולם היזמות. כל התכניות שלנו ודרכי ההרשמה נמצאות באתר האירוע www.t7j.org. הכניסה לאירוע פתוחה לכל בן או בת נוער, ללא תשלום, בהרשמה מראש דרך האתר.

נוער יוזם בב''ש. הדבר הבא (צילום: יח''צ)​​​​​​​

המפגש יחל בשעה 17:30. בין היתר, ייהנו בני הנוער מהרצאה מפי יזם ותיק על מקום הנוער בעולם ההייטק, הרצאה מפי יזמים צעירים שעובדים בימים אלה על סטארטאפים, כמובן פיצות ויריד יזמות וטכנולוגיה ענקי, בו יוצגו סטארטאפים של יזמים צעירים, רובוטים של נבחרות רובוטיקה, משקפי מציאות מדומה שניתן לנסות במקום ועוד. בנוסף, יהיו באירוע ארגוני נוער הנוגעים לנושא יזמות וטכנולוגיה כמו מנהיגות מדעית, מרכז חוסידמן לנוער שוחר מדע, קבומצת הרובוטיקה של מקיף ו' ו-Tech7Juniors. באירוע ניתן יהיה להרשם לתכניות השונות.

קישור לפייסבוק הקבוצה ולאינסטגראם

סרטון: פעילות Tech7Juniors (פייסבוק)

​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load