• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכעיס: רכב פיקוח גם עוצר באמצע הדרך וגם משמש לקניות

הרוחות סערו ברשת בעקבות סרטון בו נראה רכב פיקוח של עיריית ב''ש עוצר באמצע הדרך, לאסןף איש שב''ס שקנה לחמניות. העירייה: ''מקרה חריג ולא מייצג, מתייחסים בחומרה''

עוצר באמצע הדרך, בשביל הלחמניות (צילום מסך)

אם אזרח מהשורה היה עוצר באמצע הכביש, מוריד ומעלה ונוסע והיה נתפס על ידי ניידת תנועה היה חוטף דוח. ביום שישי, תומר וקנין נסע במכוניתו בשכונת נאות לון בבאר שבע. לפניו נסעה ניידת פיקוח עירוני. מהניידת ירד אדם, לבוש במדי שב''ס, ורץ למאפייה. תומר נסע אחריו ונדהם לגלות כי הרכב עשה סיבוב וחזר לאותה נקודה, עצר באמצע הכביש, האיש עם הלחמניות רץ אליו ובנקודה זו, תומר שאל את הנהג: ''זה בסדר לעצור ככה באמצע הכביש?". הנהג לא השיב ונסע מהמקום. 

תומר כתב פוסט נזעם, שפורסם בבאר שבע ביחד: "יש כאן מכלול מעניין של דברים. דבר ראשון עבירות נהיגה חמורות, לא עוצרים באמצע כביש את זה כל אחד יודע. דבר שני...הניידת הזו ממומנת מהכסף שלי ושלכם....סבבה לכם שהם יוצאים לעשות איתה קניות? לי ממש לא!", אומר תומר. "הבחור שירד מהרכב בכלל לא עובד עירייה. הוא לבש מדים של שב"ס....זה רכב הסעות או שאני מתבלבל? אולי במקום להזמין מונית נתחיל לחייג ל-106?".

תיעוד מצלמת הדרך ׁ(צילום: תומר וקנין)


בבאר שבע ישנה ביקורת רבה כלפי התנהלות עיריית באר שבע בנושאי חניה. זה מתחיל ממצוקת חניה בעיר העתיקה במיוחד. תושבים רבים קובלים על מתן דוחות בסיטונות לכאורה, כשלא אחת, קיימת מחלוקת לגבי נסיבות העבירה. ברשתות מועלות לא אחת תמונות של רכבי עירייה, החונים במקומות ובאופן כזה ,שהיו מזכים אזרח מהשורה בדוח תנועה. תושבים רבים דורשים לא רק תשובות אלא שינוי במדיניות מתן הדוחות.

בעיריית באר שבע קיבלו את הסרטון המדובר. מעיריית באר שבע נמסר בתגובה: "מיד לאחר שנודע למנהל אגף הפיקוח העירוני דבר האירוע, הוא פתח בבדיקת המקרה. מנהל האגף החליט לזמן את עובד לברור משמעתי שיבוצע כמקובל ע"י אגף משאבי אנוש.
מדובר באירוע חריג שאינו מייצג, אותו רואים בעירייה בחומרה".
כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load