• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סערת ברלנד: הכינוס נערך בעמק שרה, עשרות מפגינות במקום

בסופו של דבר, אליעזר ברלנד, המורשע בעבירות מין ואלימות בנשים, ערך כינוס בעמק שרה. מוקדם יותר הערב, הבהירו בעלי אולם שמחות מוכר, כי האירוע לא נסגר ולא היה אמור להיות אצלם

''ברלנד לכלא'', ''שומו שמים, תוריד את הידיים'' - המפגינות הערב, בעמק שרה (צילום סלולארי)

הפגנה סוערת, בהשתתפות עשרות נשים, חברות בארגוני נשים וארגוני נפגעות אלימות מינית, בהם מסל''ן, נערכה היום בעמק שרה, מול מקום, המשמש כמחסן, שאירח את ההרצאה של אליעזר ברנלד, שהורשע בעבירות מין ואלימות נגד נשים. מוקדם יותר, אולם אירועים מוכר בבאר שבע פרסם הבהרה, על פיה מעולם לא נסגר איתו אירוע ולא היה אמור להתקיים אירוע עם המורשע בעבירות.
ברלנד מגיע למחסן בו נערך האירוע (צילום סלולארי)
חסידיו של ברלנד מאיימים לתבוע כל מי שהביא לביטול הופעתו בהיכל התרבות בבאר שבע. מאתמול, נערך משחק מחבואים, כאשר החסידים מחפשים מקום שיסכים לארח את הפעילות. ארגוני נשים הבהירו, כי מקום שיארח את האירוע, יישא במחיר הציבורי. החסידים ניסו לפנות לכמה אולמות וסורבו. כעת הם מאיימים בתביעת ענק.

אתמול בערב היה ברור כי האירוע באולם לא יתקיים. היום החסידים שמרו בסוד על המיקום, אך הוא דלף מהר מאוד. ברלנד הגיע למקום ונתקל בהפגנה סוערת. כוחות משטרה הגיעו למקום לשמור על הסדר. עדות ראיה התרעמו על כך שהאיש נמצא לא כשיר לשאת את עונשו מפאת מחלה, אבל נראה מאושש לגמרי כשבא למקום. 

המחאה כנגד האיש בבאר שבע גדולה ואתמול, באתר המוקדש לפעילותו, קרא ברנלד לחסידיו להגיע לבאר שבע בהמוניהם.

תיעוד וידאו מההפגנה (צילום סלולארי)
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load