• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבעי מריץ לכנסת את מפלגת ''כסף'' - והוא רציני לגמרי

ראובן ישראלי, בן 55, שחקן תיאטרון בעברו, נהג מונית ויזם בנשמה, הקים מפלגה חדשה: כסף. בלי מרכאות ובלי גרשיים, לדעתו כסף הוא כל הסיפור. האם יעבור את אחוז החסימה?

ראובן ישראלי (צילום רקע: GERALT / PIXABAY)

כסף. במזומן, באשראי או בביטקוין, כסף מניע את העולם, לפעמים וצער כולנו, הרבה יותר מחוכמה, מיושרה, מכנות ומדרך. כסף הוא הסיפור כולו. עד עכשיו הריצו לכנסת הכל מהכל: הייתה מפלגת גמלאים ומפלגת גברים מוכים. היו ספרדים ואשכנזים מסוג זה וסוג אחר. הייתה מפלגת "לידר" ומפלגת דרך הטבע. יש אפילו עלה ירוק. כסף, זה עוד לא היה לנו.

אנחנו מציגים בהצגת בכורה את ראובן ישראלי, בן 55, נהג מונית, שחקן תיאטרון מוכשר, שחקן תיאטרון ילדים אהוב לצדו של רפי תמים (זוכרים את פיקולו וטאוויל?), איש משפחה, אב לחמישה ויזם בנשמה. ראובן נולד בגיאורגיה ועלה לישראל כילד, בגיל 9.
"אני רוצה לעזור לחלשים בחברה, הנאבקים יום יום על קיומם ולאף אחד לא אכפת מהם. תבחרו כסף כי מגיע לכם יותר כסף".

ראובן רציני לגמרי: ''העלתי כמה סרטונים וראיתי שאנשים מתחברים לרעיון. הילדים שלי מאוד אהבו את הסרטונים וקיבלתי תגובות נהדרות. אז הבנתי שיש פה משהו והחלטתי שאני הולך עם זה הלאה. מה צריך בשביל להקים מפלגה? לא הרבה. כספית, זה לא כזה סיפור. יש גם אנשים טובים שילכו איתי בדרך".

למי הוא רוצה לתת כסף? לדבריו, למי שזקוק לו. הוא רוצה להסיט תקציבים לדברים החשובים בחיים, בין היתר לחיילים משוחררים, למתקשים בדיור, לחלשים ביותר. כסף יש, הוא רק לא מחולק נכון. 

האם ראובן ישראל יעבור את אחוז החסימה? תודו - בכנסת הנוכחית יש הכל מהכל.   

צפו: ראובן ישראלי בסרטון שצילם במיוחד לגולשי ברנז'ה NEWS
​​​​​​​


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load