• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היוזמה המרגשת של ילדי גן גירית: איירו ספר לחברם האלרגי

לגן גירית הגיע ללמוד ילד בעל אלרגיות שונות וחבריו למדו לא להכניס מזונות מסוימים לגן. הם גם איירו ספר מקסים בשם ''ילד יחיד ומיוחד''

ילד חמוד מגן גירית עם הספר שאיירו חבריו (צילום: עיריית ב''ש)

גן גירית חמ"ד באר-שבע הינו גן ייחודי - גן סיפור, בגן זה התחום הספרותי בולט במיוחד,הוא בא לידי ביטוי במגוון אמצעי למידה חווייתיים ומשמעותיים. בגן לומד השנה ילד מקסים בעל אלרגיה לביצים, אגוזים, שקדים ובוטנים והילדים נדרשים לא להכניס מזונות הנושאים את האלרגנים הללו אל הגן.

ילדי גן גירית (צילום: עיריית ב''ש) 

כמחווה לילד ערכו הילדים יחד עם הגננת לימור יוספי פעילות ושיח בנושא והדבר הבשיל לכדי יוזמה מדהימה והוצאת ספר: "ילד יחיד ומיוחד", שיופץ לכלל ילדי הגנים בבאר-שבע. יוזמה המבטאת ערכים כגון היכולת לוותר, החלה וקבלה של האחר תוך הפגנת אמפתיה, סבלנות ודאגה לבריאותו של הילד.

הספר של ילד הגן (צילום: עיריית ב''ש)

ממלא מקום וסגנית ראש העיר, מחזיקת תיקי החינוך והרווחה בעיריית באר-שבע ד"ר חפצי זוהר ציינה כי מדובר ביוזמה חשובה ומעוררת השראה המבטאת עוגן בחינוך לערכים, חינוך לאהבת הספר ומעל לכל חינוך לאהבת האדם.

זוהר הוסיפה, ג'ון דיואי אמר פעם כי "תפקידו של החינוך הוא לא להכין לחיים. חינוך הוא החיים עצמם", ואכן ראינו איך ילדי הגן מתנסים בלמידה אותנטית באהבה ובאמונה תרתי משמע. ציינה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load