• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בטקס מרגש, עמותת איל''ן באר שבע נפרדה מהמנכ''ל היוצא

שמעון צוריאל היה מיוזמי ומקימי מרכז איל''ן בבאר שבע. הוא פורש מהעמותה אחרי 20 שנות עשייה

מימין לשמאל: גזבר איל"ן ב''ש הנרי בן חמו, המנכ"ל בועז הרמן, יו''ר הסניף מיקי ממרן, ראש עיריית ב''ש רוביק דנילוביץ, מנהלת מרכז היוםדנה ביטון והמנכ"ל היוצא שמעון צוריאלי

רכז היום של עמותת איל"ן בבאר שבע ערך אירוע פרידה מרגש ממנכ"ל איל"ן היוצא, שמעון צוריאלי, שהיה מבין היוזמים והמקימים של מרכז היום בעיר לפני כ-15 וחצי שנים. ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, אמר באירוע: "זה לא מובן מאליו שאדם לוקח משימה והופך אותה למפעל חיים עם רגישות, אנושיות, חמלה והרבה תקווה בלב".

מרכז היום של עמותת איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) בבאר שבע, ערך בשבוע האחרון אירוע פרידה מרגש מהאיש אשר היה מבין היוזמים והמקימים של מרכז היום בבאר שבע- מנכ"ל העמותה שמעון צוריאלי, שפורש לאחר 20 שנות פעילות ענפה בעמותה. 

במהלך האירוע בו השתתפו מנכ"ל איל"ן היוצא שמעון צוריאלי, מנכ"ל העמותה הנכנס בועז הרמן, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ, מ"מ וסגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך והרווחה ד"ר חפצי זוהר, מנהלת לשכת הרווחה "לב העיר" מיכל כהן ומנהלת מחלקת השיקום מירי בן זיקרי, סמנכ"לית העמותה ענת לוי, עו"ס ראשי איל"ן אבנר עוקבי, יו"ר סניף איל"ן ב"ש מיקי ממרן, גזבר הסניף הנרי בן חמו, מנהלת הסניף דנה ביטון, חברי הנהלת הסניף, מטופלי מרכז היום, הצוות ומתנדבים, ריגשו חברי מקהלת מרכז היום את הנוכחים כששרו את השירים "אהבתיה" ו"עניין של זמן".  

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ, נשא נאום פרידה חם ומרגש: "שמעון הוא השמש שלנו. הוא מדליק אור ואהבה, נתינה, חיבוק וחום אנושי יוצא דופן על כולם. זה לא מובן מאליו שאדם לוקח משימה והופך אותה למפעל חיים עם רגישות, אנושיות, חמלה והרבה תקווה בלב. אנחנו נמשיך להיות עוזרים ושותפים לאיל"ן בבאר שבע באהבה גדולה".

"שמעון יקר שלנו, אנחנו מבטיחים לך לשמור ככל יכולתנו על האיל"ן אשר נטעת בבאר שבע. לדאוג שילבלב ושיפרח ושפירותיו יהיו מתוקים. אנו חדורי אמונה כי עם כל התשומות בהם זיכית אותנו-נצליח להמשיך ולטפח את מרכז היום אשר מהווה מענה מיטבי למשתקמים שבו, שכן- תורתך היא מורשתנו", אמרה מנהלת מרכז היום בב"ש, דנה ביטון.  

שמעון צוריאלי, מנכ"ל איל"ן היוצא: "מרכז היום של איל"ן בבאר שבע הוא אבן הבוחן למרכזי יום בכל המדינה, מרכז זה מהווה מגדלור בעוצמה הבלתי רגילה של החברים בו. תודה לדנה ביטון מנהלת המרכז ולהנהלת הסניף על פעילותם ועל שכיבדו אותי באירוע כה מרגש. אני מודה לראש העיר וסגניתו ולכל החברים מהעירייה שהגיעו היום. באר שבע זכתה למנהיג משכמו ומעלה עם עוצמות מנהיגות שאין כמותן. אני קורא לך רוביק להגיע להנהגה הארצית של מדינתנו". 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load