• 14 דצמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו בהפתעה מרגשת: אופנוענים עם לב זהב הגשימו משאלתה של צעירה

בתה של אורנה גלינה מערד לא יכולה להוציא רישיון אופנוע, בשל בעיה בריאותית. פוסט בקבוצה 'באר שבע ביחד ברוסית', הוביל למחווה מרגשת של חבורת אופנוענים

האופנוענים עם לב הזהב, מחכים להפתיע את בתה של גלינה (צילום: באדיבות אורנה גלינה)

בתה של אורנה גילנה עמדה לחגוג יום הולדת 21 ותמיד היה לה חלום: להוציא רשיון על אופנוע. ''אבל בתי, מסיבה בריאותית, אינה יכולה להוציא רשיון וזה מעציב אותה. היא אוהבת אופנועים הכי הרבה בעולם. אופנועים הם כל עולמה. כל שנה אותו חלום וכל שנה היא נעצבת. החלטתי שאני פונה לקבוצה באר שבע ביחד בשפה הרוסית והופתעתי והתרגשתי, כמו שלא התרגשתי בחיים שלי", מספרת אורנה, המתגוררת בערד. 

''יצר איתי קשר בן אדם, שאני בכלל לא הכרתי, שקרא את הפוסט שהעלתי, בעצתה של מנהלת הקבוצה, נטשה מרקוב. הוא אמר שהוא רוצה לערוך הפתעה לבת שלי, טיול על אופנוע. כמובן, שביקשתי לפגוש אותו, כדי להכיר אותו, כי אחרי הכל, הבת שלי צריכה לרכב איתו. הוא נראה לי איש נחמד, שהיה לבבי מאוד. אבל לא שיערתי את ההפתעה שהוא הלך לעשות לבת שלי".

יום ההולדת הגיע: ''אני מקבלת טלפון מהבחור, שחשבתי שהוא רק הולך לעשות לבתי טיול אופנוע של שעה, דבר שיישמח אותה. הוא שאל מתי בתי מסיימת ללמוד ואיפה נחכה לו. אנחנו מגיעות למקום שקבענו ונדהמות ממה שאנחנו רואות: לא רק אופנוע אחד, אלא חבורה של אופנוענים, עם האופנועים הגדולים, עם הרעש המוכר של המנועים, בתי מאוד התרגשה וגם אני. הבחורים הנהדרים האלה, אנשים עם לב זהב, לקחו את בתי לטיול, נסעו איתה במסלול. כאשר נגמר הטיול המדהים הזה, לא נגמרו ההפתעות: האופנוענים נתנו לבתי מתנה כמה דגמי אופנוע ובגד אופנוענים שאני יודעת שהוא יקר. הכל, מאנשים שלא הכרתי לפני. אני לא ידעתי מי הם".

הפתעת יום ההולדת המרגשת (צילום: באדיבות אורנה גלינה)
​​​​​​​

"אני לא יודעת איך להודות לאנשים המדהימים האלה ובגלל זה רציתי לכתוב על זה. בחיים לא התרגשתי ככה ואני לא יודעת איך להודות מספיק גם לאנשי האופנועים וגם לנטשה מרקוב, שמנהלת את הקבוצה בשפה הרוסית, שהיא בעיניי קבוצה מדהימה, עם נתינה נדירה של אנשים", אומרת גלינה. ''אני רוצה לספר לך סיפור מדהים אחר: היה לי אקווריום גדול בחדר השינה. באחד הלילות, אני שמה לב שהוא התחיל לדלוף והמים בורחים ממנו, נוצר איזשהו סדק. שמתי את הדגים בדלי עם מים. לא היה לי ממה לקנות אקווריום חדש ורשמתי בקבוצה, אם אולי מישהו יכול למכור לי אקווריום משומש, כי לי היה קשה כלכלית לרכוש דבר כזה. תוך זמן קצר קיבלתי 16 פניות, לא של אנשים שמכרו, אלא של אנשים שביקשו לתת לי אקווריום במתנה ובסופו של דבר מישהו מקריית קת נתן לי מתנה אקווריום מדהים".

אורנה גלינה אומרת שהנתינה האנושית, בין חברי הקבוצה, היא משהו נדיר: ''לא מכירה עוד קבוצה כזו. זה כל כך עושה טוב בלב, כל כך משמח וכל כך מרגש, אנשים שלא מכירים אחד את השני, בסופו של דבר עוזרים אחד לשני, כולם כאיש אחד. אני חושבת שזה נדיר היום ועל זה תבוא הברכה לכל העוסקים במלאכה".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load