• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרכז התרבות לערביי באר שבע והאיזור נחנך בטקס מרשים

באירוע בנוכחות בכירים, במעמד ראש עיריית באר שבע, נחנך מרכז התרבות לערביי באר שבע והנגב, שיפעל במוקדים שונים בעיר

המנכ''ל השותף באג'יק נושא דברי ברכה (צילום: דוברות אג'יק)

באירוע חגיגי בנוכחות ראש העיר רוביק דנילוביץ', ובהשתתפות עשרות מתושבי באר-שבע וסביבותיה, נחנך אמש, יום שלישי,  בטקס שנערך במשכן אמנויות הבמה בבאר שבע,  מרכז תרבות ראשון מסוגו לערביי באר-שבע והדרום. המרכז יפעל במוקדים שונים בבאר שבע ויציע מגוון אירועים, מופעים גדולים, חוגים ועוד, עבור תושביה הערבים של באר שבע ותושבי האיזור כולו. 

את המרכז יזם והקים ארגון אג'יק-מכון הנגב בשיתוף מונתדא סנא, במטרה לתת מענה לאוכלוסייה הערבית המגוונת שמתגוררת בבאר שבע ומתמודדת עם מחסור בפעילויות תרבות ופנאי המותאמים לתרבותה. 

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מברך את באי האירוע (צילום: דוברות אג'יק)

עם פתיחת האירוע, שכלל הרצאה של פרופ' ריאד אגבריה בנושא רומנטיקה וקשרים בינאישיים, בירכו חיר אלבז, מנכ"ל שותף וסלימאן אלעמור, סמנכ"ל הארגון, את תושבי העיר וסביבתה לרגל פתיחת המרכז. ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ', הגיע לברך ואמר: "אתם באג'יק- מכון הנגב מנסים לעשות את הדבר הכי פשוט והכי חשוב - לחבר בין אנשים. בקהילה בבאר שבע יש מקום לכל האוכלוסיות, והחיבור שאתם יוצרים על בסיס תרבות עוזר לנו להמשיך לפתח את מה שמאחד ומחבר את הקהילות שלנו בעיר". לאחר דברי הברכה, שמעו האורחים הרצאה של פרופסור ריאד אגבריה בנושא רומנטיקה וקשרים בינאישיים. מדובר בהרצאה ראשונה מסדרת הרצאות שיוצעו במסגרת מרכז התרבות. 

קבלת הפנים. הקהל יקבל מענה במגוון פעילויות במוקדים שונים בעיר (צילום: דוברות אג'יק)​​​​​​​


מרכז התרבות החדש שם לעצמו למטרה לקדם, לחשוף ולקרב את האוכלוסייה הערבית המתגוררת בב"ש לפעילויות בתחומי התרבות והאמנות השונים, ויציע חוגים ופעילויות מגוונים בשאיפה לצמצם פערים חברתיים ותרבותיים בקרב תושבי הדרום. הפעילויות מיועדות לכלל האוכלוסייה הערבית המתגוררת בבאר שבע וסביבותיה ולבני כל הגילאים - ילדים, בני נוער ומבוגרים. בין הפעילויות המתוכננות חוגים, אירועים ומופעים, ערבי שירה, סדרות מנויי תאטרון, קולנוע, הרצאות במגוון נושאים, סיורים ועוד. מרכז התרבות יפעל באוהל המתנדבים של ארגון אג'יק-מכון הנגב במרכז ב"ש, ובמוסדות ואתרים רלוונטיים ברחבי העיר והדרום. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load