• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: אופס, דפקנו לך את הרכב ולא השארנו פרטים

עבודות התשתית ברח' החיד''א עלו ביוקר לדייר המקום. טרקטור דפק את הרכב והמשיך בנסיעה. מה היה קורה לו לדייר לא הייתה מצלמת אבטחה?

רגע ה''דפיקה''. הטרקטורון פוגע ברכב (צילום מצלמת אבטחה)

לא נעים: תושב שכונה י''א בבאר שבע גילה מי דפק לו את האוטו, בזכות מצלמת הטבטחה המותקנת בביתו. באיזור מגוריו, ברחוב החיד''א בבאר שבע, נערכות עבודות תשתית. ''בפעם הראשונה, לפני כמה חודשים, כשהתחילו לשפץ את האיזור, קיבלתי הודעה והזזתי את הרכב. אני אזרח שומר חוק ובטח שלא הייתי רוצה להפריע להם בעבודה".

"בפעם השניה, משום מה, הקבלן שעבד בנושא גרר את האוטו שלי. נגרם לי נזק לטמבון, אבל לא הייתה לי דרך להוכיח. זה היה ממש לא נעים. בסוף החלטתי להציב מצלמת אבטחה בבית, המכוונת לרכב כשאני לא נמצא. בחמישי גיליתי את הנזק ברכב והפעם הכל היה מצולם". הפעם ניזוק הפגוש של הרכב, מה הציריך עבודת פחחות, אבדן שעות עבודה וטרחה רבה. 

ביום חמישי הדייר הבחין שוב בנזק. הוא הלך לתיעוד מצלמת האבטחה וגילה כי בשעה 9:24, טרקטור שעסק בעבודות תשתית באיזור, פגע ברכבו ונסע מהמקום. הדייר היה צריך לחפש מי עבד באותה עת במקום ולנסות לאתר את הנהג. כעת הוא מנסה גם לקבל את פרטיו, כדי להגיש תביעה לביטוח. הפעם יש בידיו סרטון.

​​​​​​​

השאלה, מה היה קורה אם לדייר לא הייתה מצלמת אבטחה? כאשר מתרחשת תאונה, נהוג להשאיר פתק עם הפרטים לביטוח, גם אם התאונה נגרמה בשגגה וכשבעל הרכב לא במקום. מי נושא באחריות במקרים כאלה?

מעיריית באר שבע נמסר בתגובה: "אין זה קשור לעירייה. מכל מקום, מדובר בעובד של חברה קבלנית, שלטענתו פגע בשוגג ברכב. נציג החברה פנה אל בעלת הרכב והודה שאכן מדובר בטרקטור שפגע בלי כוונה במכונית והם אלה אשר ישאו בעלות התיקון או לחילופין ימסור את פרטי הביטוח לצורך הגשת תביעה. הצדדים מתדיינים בינהם".


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load