• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נזקים במאות אלפי שקלים לדן באר שבע

נמשכת החבלה בציוד החברה ובצי הרכב שלה, שנחשפה לראשונה בברנז'ה NEWS, כמו גם העימותים בין נהגים לבין נוסעים אחרים

שילוט אלקטרוני של דן באר שבע שחובל. נזק של מאות אלפי שקלים (צילום: דן באר שבע)

לא אוהבים את דן באר שבע: תושבים בעיר ממשיכים להשחית רכוש של החברה ולגרום לה נזק הנאמד במאות אלפי שקלים. התופעה נחשפה לראשונה בברנז'ה NEWS.  "הוונדליזם הפוגע באוטובוסים של החברה, מושלכות אבנים הגורמות לניפוץ שמשות, נוסעים משחיתים את ריפודי המושבים באמצעות ציור, חריטה וקריעת הריפוד", אומרים בחברה.  "כמו כן, שלטי ה-next bus ומכונות הטעינה האוטומטיות נפגעות גם כן מגרפיטי ושברים.   הנזק נאמד במאות אלפי שקלים, מלבד הפגיעה הכלכלית, רווחת הנוסעים נפגעת גם היא". 

גם זה קורה ומוכר היטב לכל באר שבעי: נהגים חוסמים את דרכם של קווי דן ב''ש בשד' רגר (צילום: דן ב''ש)

בדן באר שבע אומרים כי בנוסף קיימת תופעה של חסימת נתיבי תחבורה ציבורית (נת''צים), מעבר לעובדה שמדובר בעברה על החוק, הדבר יוצר פקקים ועיכובים ומסכן את הנוסעים שנאלצים לרדת מן המדרכה כדי להגיע לאוטובוס. "הטיפול נמצא בטיפול משטרת באר שבע, הפועלת למגר את התופעה", אומרים בחברה.

מצד שני, תושבים בבאר שבע ממשיכים להתלונן כנגד השירות ואופן הנהיגה של אנשי החברה. ביום שישי האחרון למשל, תושב באר שבע, שלמה לוי, נסע בשישי בבוקר בצומת הסמוכה לאוניברסיטת בן גוריון, כשלטענתו, "נחתך" בכביש על ידי אוטובוס בקו 25. הוא נבהל מאוד, וירד מהרכב להעיר לנהג, שעצר בתחנה, על אופי הנסיעה שלו. לטענתו וכפי שמתועד בצילום, הנהג ענה לו באצבע משולשת.  לשאלת ברנז'ה NEWS, האם החברה רוצה להגיב לצילום ולתקרית, נענינו ב"לא".  

גם זה קורה - וגם זה לא בסדר: נהג עושה אצבע משולשת (צילום: רץ ברשתות)​​​​​​​כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load