• 14 דצמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: שוטרים משתלטים על חשוד בתחנה מרכזית ב''ש. האם סוכל פיגוע?

אדם נכנס הבוקר לתחנה המרכזית בבאר שבע, סירב להיבדק ורץ לתוך הקהל. שוטרי יס''מ שהיו במקום התשלטו עליו, חייל נראה דורך את נשקו

בסרטון ממצלמת אבטחה, בימין מרכז המסך, נראים השוטרים עוצרים את החשוד

האם סוכל הבוקר פיגוע המוני בתחנה המרכזית בבאר שבע? חשוד, גבר הנראה בשנות השלושים לחייו, פרץ הבוקר את האבטחה בתחנה, ורץ לתוך הקהל. שוטרי יס''מ שהיו במקום התשלטו עליו והפילו אותו ארצה, מבלי לנטרל אותו בנשקם. מסרטון אבטחה שהגיע לידי ברנז'ה NEWS עולה, כי ככל הנראה האיש לא היה חמוש, אבל נאבק בשוטרים. בסרט נראה חייל דורך את נשקו ועומד לכון לעבר החשוד, שהיה מוטל על הארץ וחברו מונע זאת ממנו. העציר נעצר ונלקח לחקירה במשטרת באר שבע.

סרטון ההשטלתות על החשוד (צילום: מסלולאר)
​​​​​​​

בתחנה המרכזית אומרים כי הבוקר נכנס צעיר, סירב להיבדק והלך לכיוון הקהל.  באותה שעה, יום ראשון, התחנה המרכזית בבאר שבע הומה אדם, בעיקר חיילים בדרך לבסיסים. בתחנה המרכזית מתייחסים בחומרה לענייני אבטחה ובידוק הנכנסים. לפני מעט יותר משנה, נעצר בדרך דומה תושב העיר, כבן 40, שחש מאוים בעצם הבידוק, אבל לא התעמת עם הבודקים ולא נכנס לשטח התחנה. החוויה אינה נעימה לכולם. על אף שלא נכנס, מאבטחים הובילו אותו לחדר צדדי, שם עבר בידוק ותשאול, למזלו בנוכחות מלווה שהיה איתו. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load