• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

זהירות: פדופיל מסתובב בפארק שכונה ה'

''בני שיחק עם ילדים בפארק ופתאום רץ לשיחים. קראתי לו, הוא לא ענה ואז ראיתי איש עם כובע קסקט אוחז בבני ביד, האיש סירב להגיד מי הוא. הזעקנו משטרה"

האם הסוטה משכונה ה' שב להטריד? (צילום הדמיה: StockSnap / PIXABAY)

האם הפדופיל משכונה ה' חזר לפעולה? אירנה, מבאר שבע, מספרת כי אתמול, שבת, אימה והבן שלה, ילד בן 4, הלכו לבלות את יום השמש החורפית בפארק בשכונה ה'. ''בני שיחק עם ילדים, כשלפתע רץ לתוך השיחים. אמא קראה לו, ואחרי כמה רגעים, רץ לתוך השיחים. אימי הבחינה כי בתוך נשיחים גבר חובש קסקט אוחז בידו של הילד. היא שאלה אותו מי הוא, הגבר לא ענה, הבן שלי אמר שהגבר קרא לו לתוך השיחים, כי הוא צריך עזרה ואמר לו לא לענות לסבתא שלו. הזעקנו את המשטרה. אני מבקשת מכל ההורים שלוקחים ילדים לפארק להיות ערניים".

אין זו הפעם הראשונה שסוטים מנצלים את הפארק בשכונה ה' לביצוע זממם.  באפריל השנה סוטה, דובר רוסית, אונן מול ילדים בפארק: "היינו בפארק ובא איש, בשנות הארבעים או החמישים לחייו, עם שיער מאפיר התקרב לילדים ששיחקו בפארק שכונה ה', ישב על אחד המתקנים והתחיל לאונן", סיפרה אנה (שמה המלא שמור במערכת). "כשהוא הבחין בהורים, ברח. התקשרנו למשטרה, אבל עד שהגיעה ניידת, הסוטה כבר לא היה שם". לדברי האימא, האיש בעל חזות רוסית וככל הנראה דובר רוסית. "אני רוצה להזהיר את ההורים שמסתובב פדופיל בפארק. הגשנו תלונה במשטרה, אבל צריך להזהר". המשטרה, אגב, תוכל להיעזר בצילומי חמשת מצלמות האבטחה המפוזרות בפארק וסביבתו.

הפארק השכונתי היה פעם פתוח לכל, היום מוצבות בו שמירה, מצלמות מעקב והוא נסגר בשעות הלילה. הפארק שהוקם בשנות השבעים, היה פעם נחשב לפארק בעל אופי משפחתי. בשנות האלפיים הוא הפך ל"פארק הסטלנים", הרבו לבקר בו שתיינים ולפני כמה שנים, החליטה עיריית באר שבע לסגור את הפארק בשעות החשיכה ולהציב בו שמירה קפדנית, בניגוד לפארקים אחרים בעיר, הפתוחים לרווחה. 
​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load