• 18 ינואר 2019

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עשו טוב: תלמידים בדואים ושוטרי דימונה חילקו סופגניות לילדי סורוקה

עם כל הלב למען הקהילה: שוטרי תחנת דימונה, ילדי בית הספר של שבט אלהוושלה, ליצן רפואי מ''ממלכת להלהלנד'' ומשה אלוש מ''אבני דרך'' ביקרו ושימחו את הילדים המאושפזים במחלקה האונקולוגית בסורוקה

באו לשמח: צוות הגדול שעשה יום של מעשים טובים בקרב ילדי סורוקה

לרגל חג החנוכה פקדו שוטרי תחנת דימונה בפיקוד מת״ח סנ״צ אילן שושן, ושיתוף תלמידי ביה״ס אלנג׳אח אלהואשלה את מחלקת אונקולוגיה ילדים בביה״ח סורוקה, וזאת במסגרת ״יום המעשים הטובים למען הקהילה״ של שבט אלהוואשלה והמש״ק הקהילתי רס״מ יצחק שמייב.

במהלך היום הילדים המאושפזים הופעלו על ידי ליצן רפואי של ״ממלכת להלהלנד״ שהופיע בהתנדבות וקיבלו שי צנוע שהעניקו להם התלמידים והשוטרים, כמו גם סופגניות חמות אשר אף נתרמו על ידי משה אלוש, מנהל ״אבני דרך״ ב״ש. את היום ליווה ראש מועצת נווה מדבר איברהים אלהוואשלה. לדעת המשתתפים והמארגנים, זה היה יום מוצלח שהאיר את לבבותיהם של הילדים וההורים.

משה אלוש, מראשי המחאה להשכלה גבוהה באוניברסיטה למען כל תושבי הדרום, אומר שפעילויות מסוג זה מבורכות לשתי האולכוסיות במטרה ליצור הבנה, אחדות ולהכיר אחד את השני. ''המצב במגזר הבדואי לא קל בכלל וחובתנו כחברה בריאה לתת להם את כל הכלים בכדי שיוכלו להשתלב במעגל החיים לצידנו'', אמר.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load