• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מלחמת הכנופיות בב''ש: כתב אישום נגד קטין שזרק בקבוק תבערה

טעה בכתובת: קטין עזר לבגיר לנקום, אבל בקבוק התבערה פגע בדירת השכן. בנס לא היו נפגעים

זרק בקבוק תבערה על בית השכן (צילום הדמיה: TAKEAWAY / CC BY SA 3.0)

עוד פרק במסגרת מלחמת הכנופיות האלימה שהסעירה את באר שבע: במסגרת חקירת סכסוך בין עבריינים בבאר-שבע נאספו ראיות והוגש כתב אישום כנגד קטין בעבירה של נסיון הצתה - זרק בקבוק תבערה.

"במהלך התקופה האחרונה אספנו ראיות כנגד מספר מעורבים בסכסוך אלים על רקע פלילי בין 2 חבורות בבאר-שבע, נחשפנו לקרב אלים בין 2 חבורות פשע אשר ניסו לפגוע אחד בשני בדרך של אלימות, הצתה וירי, במקרה הזה הצלחנו לאסוף ראיות כנגד קטין שזרק בקבוק תבערה לעבר כתובותו של אדם בו ביקשו לנקום אך פגע בדירת שכנו, מקומם של חבורות אלו הוא מאחורי סורג ובריח ולא ברחובות העיר" 

היום, שני, ה-13 בנובמבר, הגישה הפרקליטות כתב אישום ובקשה למעצר תום הליכים כנגד קטין תושב באר שבע, שעל פי החשד ב-28 באוקטובר סמוך לשעה 22:00 סייע לבגיר אחר להתנקם באדם אתו מסוכסך הבגיר וזרק לכיוון ביתו בקבוק תבערה, הקטין פגע בדירת שכנו של האדם בו רצו להתנקם, בנס לא היו נפגעים בנפש. 
במהלך חקירת אירועי האלימות במסגרת הסכסוך אספו חוקרי היחידה המרכזית של משטרת ישראל ראיות כנגד הקטין לצורך הגשת הכתב אישום.

המעשים האלימים בין שתי החבורות הפריעו למהלך החיים של האזרחים הנורמטיביים ובמקרה זה אף פגעו בבטחון הציבור ובתחושת הביטחון במרחב הציבורי, אומרים במשטרה.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load