• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אנחנו נהגים, לא מחבלים'': שביתה במטרופולין ב''ש בגלל נהג שהוכה

וועד הנהגים הערביים משבית את קווי האוטובוס, בעקבות תקרית בה, לטענתם, מאבטחים היכו נהג ערבי שנכנס בטעות משער יציאה לתחנה. "המאבטחים פעלו לפי ההנחיות'', אומרים בהנהלת התחנה

משמרת מחאה של הנהגים הערביים (צילום: אוריאל גור)

תקרית חמורה בתחנה המרכזית בבאר שבע: נהגי חברת מטרופלין השביתו את הקווים מבאר שבע, בעקבות תקרית, לטענתם, בה אחד הנהגים הוכה על ידי מאבטחי התחנה המרכזית בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירה. בין היתר, הושבתו הקווים לדרום וחלק מהקווים היוצאים למרכז הארץ. צילום וידאו של התקרית הופץ אתמול ברשתות חברתיות וביישוב בו מתגורר הנהג ועורר זעם רב.

בתקרית, שזכתה לתהודה ענקית ברשתות החברתיות, היה מעורב נהג בשם סאלח אזברגה.  אתמול, שני, בשעות הצהריים, התרחש עימות בין מאבטח לבין הנהג, בחניון של התחנה המרכזית.

בעקבות התקרית, החליטו הנהגים להכריז על ההשבתה. לטענת הנהג, הוא נכנס  ברגל מהשער ממנו יוצאים האוטובוסים. לדבריו, לפניו נכנס יהודי והמאבטחים לא עשו לו כלום. לטענתו, מאבטח פנה אליו ואמר לו שאסור להיכנס דרך השער ואז הגיע מאבטח אחר שהיכה אותו. 
 
מחברת מטרופולין נמסר בתגובה: "בשלב זה, קווי הפזורה הבדואית  אינם פועלים בשל שביתת הנהגים. ישנם שיבושים נוספים בקווי אשכול הדרום. הנהלת מטרופולין עושה כל שביכולתה על מנת להביא לסיום השביתה בהקדם האפשרי, ועובדת בשיתוף פעולה עם ראשי הרשויות במגזר. אנו ממליצים לנוסעים להתעדכן אודות הקווים במוקד השירות של החברה בטלפון 5900*".

מהנהלת התחנה המרכזית נמסר בתגובה: "המאבטחים פעלו ופועלים לפי הנחיות. כל הראיות שבידנו ואשר מצביעות על התנהלות תקינה ומכבדת הועברו למשטרה ונמצאות בבדיקתה. נמתין לתוצאות הבדיקה".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load