• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרגש: ביטלו טיסה כשנודע להם שכלבתם אבדה - איך זה נגמר?

אוהד רגב, סטודנט בבן גוריון ובת זוגו, גל, היו בדרך לטיול בחו''ל כשנודע להם שכלבתם האהובה הלכה לאיבוד בבאר שבע. בלי לחשוב הרבה, הם עשו אחורה פנה ויצאו לחפש את הכלבה. הסוף היה מרגש ומפתיע

שפיצית שבה הביתה (צילום: פייסבוק)

אוהד רגב סטודנט בבן גוריון וזוגתו גל, בוגרת האוניברסיטה, גרים בבאר שבע, החליטו לצאת לנופש קצר בחו''ל, בהפסקה שבין הלימודים והמבחנים. הם שכרו דוגסיטר ויצאו לדרכם. בדרך לשדה התעופה, התקשר אליהם הבחור שנשאר לשמור על שתי הכלבות שלהם, שפיצית ובל ובישר להם ששפיצית נעלמה.

"בלי לחשוב פעמיים עשינו פרסה, ביטלנו את הטיסה וחזרנו לבאר שבע לחפש אותה ולהחזירה הביתה. את שפיצית לקחנו כאומנה מצער בעלי חיים לאחר שנמצאה כגורה קטנה ומפוחדת במוסך, ואחרי יומיים הבנו שאתנו היא נשארת. כמו כלבי רחוב רבים אחרים גם היא בעלת פחדים בעיקר מאנשים וכלבים שהיא לא מכירה והשקענו המון מאמצים לעזור לה להשתלב ולא לפחד (כולל קייטנת אילוף כל החופש הגדול)".

בני הזוג היו בחרדה גדולה: "שבוע עבר מאז היעלמותה של שפיצית מביתו של הדוגיסיטר, בית שנמצא בשכונה שהיא אינה מכירה ואשר ככל הנראה היא מסתובבת בה מפוחדת ומבוהלת ללא יכולת למצוא את דרכה הביתה".

משך ימים שלמים הם הסתובבו בשכונה, תולים מודעות ומנסים לברר לאן נעלמה הכלבה.  בין היתר הם פנו לקובצת הפייסבוק "באר שבע ביחד", המונה 90,000 איש. "ביקרנו בבמכלאות ובעירייה, קפצנו לכל קריאה על מישהו שחושב שראה כלבה דומה בכל נקודה שהיא ברחבי העיר בתקווה שהפעם זאת היא". חברים ומשפחה מכל הארץ דחו את עיסוקיהם, בין אם זה עבודה או לימודים, והגיעו לעיר לסייע לזוג מסביב לשעון בחיפושים אחר הכלבה האהובה.

"בזכות כל אותה עבודה קשה, ובעיקר בזכות הפליירים שאנחנו מחלקים לאנשים ותולים במקומות בהם חושדים שהיא נמצאת, אנשים רבים בעיר מכירים את הסיפור ומתקשרים כשהם רואים כלב דומה לה. בעקבות שיחות אלה הגענו כבר לעשרות כלבים, ואפילו הצלחנו להחזיר הביתה כלבים אחרים שהלכו לאיבוד ואליהם הגענו בעקבות דיווחים בתקווה שזו שפיצית שלנו".

שפיצית ובל בטיול עם הבעלים (צילום: פייסבוק)​​​​​​​

"לצד הקושי זכינו בשבוע האחרון לראות בעיר הזאת את הישראלי היפה, כאשר אנשים רבים התקשרו אלינו ופנו אלינו ברחוב לעודד אותנו ולהבטיח לחפש ולסייע ככל יכולתם, חבורות ילדים הסתובבו ברחובות בחיפושים אחרי שפיצית, עובדי עירייה ממחלקותיה השונות האירו לנו פנים וסייעו ככל יכולתם ומעבר, ושוטרים אדיבים עשו מעל ומעבר כדי לסייע לצד זאת חווינו גם הרבה רגעי משבר כאשר אנשים התקשרו לעבוד עלינו ולצחוק עלינו".

הכלבה שפיצית באיחוד המרגש עם בעליה (צילום: פייסבוק)

הבוקר, קיבלו בני הזוג בשורה מחממת: שפיצית נמצאה, בריאה ושלמה, קצת רזה ומפוחדת, ביער לון בבאר שבע. האיחוד היה מרגש.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load