• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: הכיר קטינה באינסטגרם, סטח אותה וביצע בה מעשה סדום

הנאשם, תושב הנגב, הכיר צעירה ברשת החברתית וסחט אותה בכך שאיים להדביק את פניה לצילומי ערום ולהפיצם ברבים. כאשר נפגש איתה, ביצע בה מעשה סדום

צילום הדמיה: GERALT / PIXABAY

פרקליטות מחוז דרום פלילי, באמצעות עו"ד רננה לוי, הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד צעיר תושב הנגב, בגין מעשה סדום בנסיבות מחמירות וסחיטה באיומים, עבירות שביצע בקטינה כבת 16 אותה הכיר באמצעות הרשת החברתית "אינסטגרם".
 
על פי תמצית עובדות כתב האישום, אשר הותרה לפרסום, בתחילת חודש אוקטובר, נוצר קשר בין הנאשם למתלוננת ברשת החברתית "אינסטגרם" ונוצר בינהם קשר טלפוני. במשך חמישה ימים שוחחו ביניהם המתלוננת והנאשם עד שהמתלוננת הפסיקה לשוחח עימו.
 
ב-7 באוקטובר,  בשעת לילה, שוחח הנאשם בטלפון עם המתלוננת ואיים עליה בפגיעה בשמה הטוב בכך שאמר לה שאם לא תיפגש איתו הוא יפרסם תמונות של פניה אליהן יצרף תמונת גוף עירום.
 
למחרת היום, בסביבות השעה תשע בבוקר, בעת שהותה של המתלוננת בבית הספר, התקשר הנאשם אל המתלוננת ואיים עליה בכך שאמר לה: "אם לא תבואי עכשיו לתחנת האוטובוס אני אפרסם תמונות שלך". המתלוננת חששה מהנאשם, עזבה את שטח בית הספר מבלי לומר לאיש, והגיעה לתחנת האוטובוס.
הנאשם הגיע לתחנת האוטובוס ואמר למתלוננת להיכנס לרכבו והמתלוננת בשל חששה מהנאשם נכנסה. משם נסע איתה לשטח פתוח.
 
שם, ירד הנאשם מהרכב, פתח את דלת הנוסע, ונשק לה בשפתיה, פעמיים. המתלוננת אמרה לנאשם שיתרחק וניסתה להדוף אותו באמצעות ידיה. הנאשם לא התרחק, אלא אחז בידה של המתלוננת, משך אותה אל מחוץ לרכב, והכניס אותה בכוח אל תוך המושב האחורי של הרכב. במושב האחורי ביצע בה מעשה סדום חרף התנגדותה.
 
לאחר מכן, הנאשם הסיע את המתלוננת לתחנת אוטובוס שאינה מוכרת לה.
המתלוננת ביקשה מהנאשם שיקנה לה מטען לטלפון הנייד שלה, כיון שנגמרה לה הסוללה, ואף נתנה לו תשלום בעבור זה. הנאשם ביקש את הטלפון שלה ואת קוד הנעילה, בטענה שעליו לבדוק האם המטען מתאים. אז הוא עזב את המקום ולא שב. המתלוננת מצאה את מכשיר הטלפון הנייד שלה בחנות סמוכה כשהוא שבור לגמרי.
לאחר האמור, עלתה המתלוננת על אוטובוס ושבה לבית הספר כשהיא מבוהלת, חיוורת, כאובה ודמעות בעיניה.
 
בד בבד עם כתב האישום הגישה הפרקליטות בקשה למעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load