• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיווח ששחקני הפועל ב''ש הטרידו מינית את שחקני מכבי ת''א ונעצר

המשטרה הקפיצה השבוע כוחות גדולים לאיצטדיון טרנר בעקבות דיווח על תקיפה מינית לכאורה ואז התברר להם: בן 30 צילם עצמו מתקשר למשטרה

בדיחה גרועה שעלתה במעצר. בן 30 העליל על שקחני ב''ש (צילום ארכיון: בן בודה)

בתום פעילות חקירתית במישור הגלוי והמודיעיני עצרו אתמול חוקרי משטרת ישראל את החשוד שהפיץ במדיה החברתית סרטון בו תיעד את עצמו בעת שהתקשר, בסיום משחק הכדורגל בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב, למוקד 100 של המשטרה וטען שתוקפים את שחקני מכבי תל אביב והקפיץ למקום כוחות גדולים של משטרה. בסיומה הוא שוחרר למעצר בית.

ביום שני, השבוע, בסיום משחק הכדורגל שהתקיים באיצטדיון טרנר, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה, אודות אירוע בו שחקני הפועל באר שבע תוקפים מינית את שחקני מכבי תל אביב. למקום הוקפצו כוחות גדולים של משטרה.
בתום תחקור ראשוני של השוטרים בזירה עלה שמדובר באוהד שהסריט את עצמו כשהוא מחייג למוקד 100 ומספר על האירוע, גורם להקפצת כוחות גדולים ולאחר מכן מפיץ את הסרטון ברשת החברתית.

במשטרה נפתחה חקירה ביחד עם היחידה למניעת אלימות בספורט של משטרת ישראל לאיתור החשוד ואתמול הוא אותר ונעצר. במהלך חקירתו, החשוד בחור בשנות ה-30 לחייו תושב באר שבע, הביע חרטה על מעשיו, ובסיום החקירה הוא שוחרר למעצר בית.

במשטרה ציינו כי מעשה שכזה מסיט לשווא את כוחות המשטרה ופוגע רבות ביכולת תגובה מהירה לאירועי אמת בהם מצויים אזרחים נורמטיביים שומרי חוק, עיכוב שיכול להשפיע על חומרת סיכון חייהם במקרה חירום.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load