• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קטטה בפארק המעפילים: נער שלף סכין והפארק התרוקן

לא לוקחים סיכון: בקטטה בין נערים לפני דקות נשלפו סכינים והפארק התרוקן ממבקרים. שכן: ''זה היה מפחיד, זאת לא הפעם הראשונה''

פארק המעפילים בשכונה ג' (צילום: גוגל מפות)

קטטת סכינים בפארק המעפילים בשכונה ג', לפני דקות אחדות. נערים התקוטטו, אחד מהם, כבן 17, שלף סכין והפארק התרוקן ממבקרים. ''היינו בפארק ופתאום נערים החלו להתקוטט. אחד שלף סכין ואנשים פשוט עזבו את המקום בבהלה. כשקורה דבר כזה, עדיף לברוח", אומר עד ראיה.

שכנים מספרים שקטטות כאלה לא נדירות בפארק המעפילים, בלב שכונה ג': ''המצב פה מאוד עדין. יש בשכונה אוכלוסיה ותיקה ולצידם, פלסטינים שקיבלו מקלט בישראל. בעוד שדור ההורים שמכל מיני סיבות נאלץ לברוח לישראל, מבין ומודה לכל מי שעזר לו, הנערים לפעמים לא מוצאים את המקום שלהם והם מתוסכלים. שתבין, שכונה ג' מאז ומתיד כולנו חיינו בשלום: ותיקים, עולים, יהודים, ערבים. אבל היום הכל הרבה יותר קשה ומתוח. בעיקר הילדים והנערים מתוסכלים. אז מוציאים את העצבים בפארק".

המצב, עם זאת, לא חדש. בשכונה יש קטטות ומתחים בין אוכולסיות שונות, כמו שיש גם חברויות ולא אחת, מקרים של עזרה הדדית. רחובות השכונה לא מתרוקנים בלילה ואת השכנים מטרדידות בעיקר בעיות אחרות, כמו למשל, מצב הכבישים והמדרכות. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load