• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עשרות עיתונאים מכל העולם סיירו בב''ש - וגם בילו בפאבים שלה

הכתבים, מסין, דרך דרום קוריאה ועד ארצות הברית, השתתפו בסיור שנערך בשיתוף עם לשכת העיתונות הממשלתית, שדאגה להם גם לבילוי בפאבים של העיר העתיקה

סיירו בפאבים וראו הצגה בפרינג'. הכתבים הזרים מסיירים בב''ש (צילום: צבי תקשורת)

למעלה משלושים כתבים, מכלי תקשורת ברחבי העולם נטלו חלק בסיור תיירותי בעיר העתיקה בבאר שבע. הסיור אורגן בשיתוף לשכת העיתונות הממשלתית. הכתבים הם מכלי תקשורת במארצות הברית, סין, אירלנד, נורבגיה, צרפת, ספרד, דרום קוריאה, יפן ועוד.

הכתבים ביקרו במוקדי התיירות בעיר העתיקה, נהנו מסיורים מודרכים במתחם הקטר 70414 ובמרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם ושמעו הסברים על הצפוי בעיר ב-31.10 במסגרת אירועי אנז״ק. הכתבים התעניינו במיוחד בשחזור קרב הפרשים שיתקיים בפארק נחל באר שבע ובהפקת הענק של כלל האירועים שמקדם ראש העיר, רוביק דנילוביץ׳.

בתיאטרון הפרינג' קיבלו הכתבים הצצה לחזרה גנרלית של ההצגה "נפולי, ברוקלין, קיסריה" ושוחחו  עם המנהל האמנותי של התיאטרון וגם נהנו מטיול רגלי ברחובות העיר העתיקה, שמעו על הפרויקטים האמנותיים שמקודמים במרחב הציבורי וקינחו בסיור לילי בברים ובמקומות הבילוי של העיר העתיקה.

ב-31 מתקיים גם יום הנגב בכנסת, בו ישתתפו שרים וחברי כנסת. בעוד שבבאר שבע יחגגו עם מצעד פרשים וטקס חנוכת מוזיאון האנז''ק, בכנסת ידונו בבעיות הבוערות בנגב, בסדרת פגישות מתוכננות, בהשתתפות אישי ציבור ונציגי תנועות חברתיות מבאר שבע והנגב. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load