• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עדויות חדשות בפרשת דריסת הנער ליד טרנר: ''רכב טויוטה הוא שדרס"

התפתחות בפרשת הנער שנפגע קשה היום ליד טרנר: גיסתו מספרת שהוא לא רכב על אופניים חשמליים כשנדרס ונפגע קשה. אחותו של אחד הנערים שהיו באירוע מסרה תיאור של הרכב הדורס ותפנה בשעות הקרובות למשטרה

הנער פונה במצב קשה לסורוקה (צילום הדמיה: D.P. Heard / נחלת הכלל)

התפתחות בפרשה הנער שנפגע באורח קשה בתאונה לפנות בוקר: גיסתו, אשת אחיו של הנער, אומרת לברנז'ה news, כי הנער נדרס על ידי רכב פרטי שנהגו השתולל באיזור ולא רכב כלל על אופניים חשמליים: ''האופניים לא היו איתו. הוא היה עם החברים שלו ליד איצטדיון טרנר". הנער מאושפז, מורדם ומונשם, במחלקה לטיפול נמרץ: ''כל העצמות שלו מעוכות, זו לא דריסה של אופניים, אלא של רכב פרטי. הוא בכלל לא היה עם האופניים, ולא שוברים ככה עצמות מהתקלות או נפילה מאופניים. יש לי חשש שמישהו מנסה להסתיר מה קרה באמת. יש בבאר שבע תופעה של נהגים פרועים, המשתוללים בכבישים''.

לדברי גיסתו של הילד, חבריו נחקרו במהלך הלילה ונלקחו מהם גרסאות. ''לנו אין זמן כרגע להתעסק עם זה, אנחנו בבית החולים ליד המיטה שלו. אבל חייבים לאתר את הנהג שפגע בו. לילדים בני 15 אין שום סיבה לשקר והם אומרים שהיה נהג משתולל. הנהג שדרס אותו חופשי. חייבים להתעמת עם תופעת הנהגים המשתוללים בבאר שבע''. 

במשטרה מסרו מוקדם יותר כי היום לפנות בוקר התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות נער שפונה במצב קשה לבית החולים סורוקה מאיזור איצטדיון טרנר בבאר שבע לאחר שנפגע על ידי רכב שנמלט מהמקום. לדברי המשטרה בוחני ושוטרי משטרת ישראל יצאו לבית החולים ולזירה בה נמצא הנער ופתחו בחקירה ובסריקות לאיתור המעורבים.
במשטרה אומרים בתום הסריקות ולאחר חקירה ראשונית עלה שהנער רכב על אופנים חשמליות, שאף נמצאו על ידי השוטרים במהלך הסריקות וככל הנראה התהפך במהלך רכיבתו. עוד עלה כי לא היו רכבים נוספים שהיו מעורבים בתאונה ולכן אין מדובר בתאונת פגע וברח כפי שדווח למשטרה. על פי המשטרה חקירת נסיבות התאונה נמשכת.

עם זאת, לפני שעה קלה אומרת סאלם אבו, אחותו של אחד הנערים, בן 15, שהיו בזירת התאונה, כי מדובר באירוע דריסה לכל דבר ואף מסרה באוזני ברנז'ה news תיאור של ההרכב הדורס: "אח שלי הינו אחד החברים שהיו עם הנער שנדרס. הוא אמר לי שרכב של בן מיעוטים נכנס לחניה של טרנר ועשה פעלולים ודרס אותו. הוא מפוחד מהמשטרה כי הם חקרו אותו ואת החברים שלו כל הלילה וצעקו עליהם ואימו שיעצרו אותם אם לא יגידו את האמת". סאלם אומרת כי לדברי אחיה, רכב מסוג טויוטה, בצבע כחול, רכב מושכר, הוא שדרס את הנער בן ה-15.

במשטרה עומדים על כך שכל מי שיודע או יש לו מידע או עדות חדשות בפרשה, יפנה לתחנת באר שבע.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load