• 20 נובמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גרסאות שונות בתאונה: האם הילד רכב על אופניים או נדרס שהלך ברגל?

חבריו סיפרו כי נפגע ממכונית, בדיקת המשטרה העלתה כי לא היו כלי רכב נוספים באיזור. הנער סובל מפגיעה רב מערכתית, מורדם ומונשם

איצטדיון טרנר בבאר שבע (צילום: גוגל מפות)

היום, שבת, לפנות בוקר, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות נער שפונה במצב קשה לבית החולים סורוקה מאיזור איצטדיון טרנר בבאר שבע לאחר שנפגע על ידי רכב שנמלט מהמקום. בוחני ושוטרי משטרת ישראל יצאו לבית החולים ולזירה בה נמצא הנער ופתחו בחקירה ובסריקות לאיתור המעורבים.

בתום הסריקות ולאחר חקירה ראשונית, על פי דוברות המשטרה, עלה שהנער רכב על אופנים חשמליים, שאף נמצאו על ידי השוטרים במהלך הסריקות וככל הנראה התהפך במהלך רכיבתו. עוד עלה כי לא היו רכבים נוספים שהיו מעורבים בתאונה ולכן אין מדובר בתאונת פגע וברח כפי שדווח למשטרה. חקירת נסיבות התאונה נמשכת.

גיסתו, אשת אחיו של הנער, אומרת לברנז'ה news, כי הנער נדרס על ידי רכב פרטי שנהג להשתולל באיזור ולא רכב כלל על אופניים חשמליים: ''האופניים לא היו איתו. הוא היה עם החברים שלו ליד איצטדיון טרנר". הנער מאושפז, מורדם ומונשם, במחלקה לטיפול נמרץ: ''כל העצמות שלו מעוכות, זו לא דריסה של אופניים, אלא של רכב פרטי. הוא בכלל לא היה עם האופניים, ולא שוברים ככה עצמות מהתקלות או נפילה מאופניים. יש לי חשש שמישהו מנסה להסתיר מה קרה באמת. יש בבאר שבע תופעה של נהגים פרועים, המשתוללים בכבישים''.

לדברי גיסתו של הילד, חבריו נחקרו במהלך הלילה ונלקחו מהם גרסאות. ''לנו אין זמן כרגע להתעסק עם זה, אנחנו בבית החולים ליד המיטה שלו. אבל חייבים לאתר את הנהג שפגע בו. לילדים בני 15 אין שום סיבה לשקר והם אומרים שהיה נהג משתולל. הנהג שדרס אותו חופשי. חייבים להתעמת עם תופעת הנהגים המשתוללים בבאר שבע''. 

במד''א אומרים כי בשעה 01:47 התקבל דיווח במוקד במרחב נגב על נער שנמצא פצוע, ככל הנראה לאחר שנפגע מרכב בשביל סמוך לאצטדיון טרנר בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה נער כבן 15 במצב קשה, בהכרה,עם פציעה רב מערכתית.  

חובש בכיר במד"א שרון קומי סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו מספר נערים, בסמוך שכב נער כבן 15 בהכרה, הוא היה כאוב מאוד וסבל מפגיעה רב מערכתית, הילדים סיפרו שנפגע מרכב, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קשה ויציב ובהמשך הורדם והונשם".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load