• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דיווח: צעירים שעישנו קנאביס בפסטיבל בנגב - עוכבו לחקירה

לגליזציה? לא ממש: על פי דיווחים שונים, צעירים שעישנו קנאביס בפסטיבל אינדינגב, המתקיים ליד קיבוץ גבולות, עוכבו או נעצרו. המשטרה: נעצרה צעירה בת 18.5, בכליה נמצאו סמים בכמויות שונות

עישון קנאביס. בישראל עדיין מחוץ לחוק (צילום הדמיה: Cannabis Culture / CC BY 2.0)

דיווחים: צעירים שעישנו קנאביס בפסטיבל "אינדינגב", המתקיים ברגעים אלה בקרבת קיבוץ גבולות בנגב, עוכבו לתשאול, זאת על אף התחושה כי בישראל הוחלט להנהיג מדיניות של אי הפללה על שימוש בקנאביס, בדומה למצב השורר בחלק ממדינות אירופה ומדינות מסוימות בארצות הברית. עדיין, עישון קנאביס בישראל יכול לזכות את המשתמש במעצר והעמדה לדין. 

לפי דיווחים שונים, נעשו חיפושים בכליהם של באי הפסטיבל בכניסה לאירוע ואצל מי שנמצא קנאביס, עוכב לתשאול. על פי דיווחים שונים, עשרות צעירים שעישנו קנאביס הושמו במתחם מתוחם והועברו לחקירה במשטרת נתיבות.

יצויין כי בישראל אין לגליזציה, אלא הצעה בלבד להטיל קנס על מעשני קנאביס שייתפסו בפעם הראשונה, אך העמדה לדין אם יחזרו על העבירה. המשטרה ממשיכה לפשוט על מתחמי גידול ובצע מעצרים. במפגש עם כתבים, שנערך לאחרונה, הבהיר מפקד המחוז, ניצב דוד ביתן, כי איו כל שינוי במדיניות האכיפה וכי לאחרונה פוצחו בתי גידול רבים.

במשטרה אומרים, כי שלשום, במהלך בידוק כבודה, נעצרה צעירה כבת 18.5 לאחר שנמצאו אצלה סמים מסוגים שונים ובכמויות שונות ואתמול המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה, אך היא שוחררה על ידי בית המשפט למעצר בית.

את תגובת מארגני הפסטיבל אי אפשר היה להשיג עד לפרסום הידיעה. 


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load