• 20 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

זוועה בקריית גת: עשרות פגרי כלבים וחתולים הושלכו לפחים

המחזה המזוויע התגלה על ידי פעילי עמותת 'תנו לחיות לחיות'. לאחרונה התולננו תושבים על צחנה קשה בשכונות בעיר. חקירה נפתחה בפרשה

גופת כלב, מוטלת בשדה בקריית גת (צילום: תנו לחיות לחיות)

תעלומה: איך הגיעו עשרות גופות של חתולים וכלבים בקרטונים לפח אשפה בקרבת לשירותים הווטרינריים בקריית גת? 

המשטרה ויחידת הפיצו''ח של משרד החקלאות והמשרד להגנת הסביבה החלו בחקירת המקרה. המחזה המזוויע התגלה בימים האחרונים, כשפעילים למען בעלי חיים מצאו בפח האשפה הסמוך למשרד השירותים הווטרינריים בעיר שקיות בהן כ-15 חתולים מתים וקפואים.

לפני כשלושה שבועות, נמצאו בשדה בקריית גת עשרות גופות של כלבים מתים בתוך שקיות, שקים וקרטונים. לטענת תושבים, בוצעו המתות חסד רבות בעיר. 

תושבי רובע שער דרום ורחוב הרימון התלוננו לאחרונה על ריחות קשים ונבדקת אפשרות כי עשרות גופות בעלי החיים שהושלכו הן המקור לריח.

תיעוד מזוויע: פגרי החתולים בפח זבל (צילום: תנו לחיות לחיות)
​​​​​​​

אתי אלטמן, מייסדת ודוברת "תנו לחיות לחיות" פרסמה הודעה בעקבות המקרה: "בהיעדר משרד חקלאות מתפקד מאז כניסתו של אורי אריאל ללשכת השר, אין פלא שאנחנו עדים למראות מזעזעים כאלה. טבח המוני בבעלי חיים, ללא כל הצדקה, ללא התחשבות בחוק או בנהלים. כשהרשויות מתעללות בבעלי חיים - מה הפלא שגם האזרחים מרשים לעצמם לפגוע בבעלי חיים ללא רחמים או חמלה? מדינת ישראל בפשיטת רגל ערכית ומוסרית בכל הנוגע לזכויות בעלי חיים והכל בניצוחו של אורי אריאל".

הזוועה: חתולים, בהם גורים קטנים, שהומתו והושלכו קפואים לפח הזבל (צילום רשת חברתית)
​​​​​​​

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load