• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

העלה תמונה עם שיכור וחטף מכות

תמונה בפייסבוק עם בחור שיכור עלתה יקר לצעיר מבאר שבע: חבריו של האיש קבעו איתו פגישה וקרעו אותו מכות. שני צעירים, תושבי באר שבע, נעצרו בפרשה

אם שותים - לא מצטלמים (צילום הדמיה: PIXABAY)

תמונה בפייסבוק עלתה יקר מאוד לצעיר מבאר שבע: חוקרי משטרת ישראל הביאו למעצרם של שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם, בחשד שהיכו ופגעו בקורבן בעקבות תמונה אותה העלה בפייסבוק, ביום שישי הוגש כנגד השניים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה מקורבן שהותקף על ידי מספר אנשים בעקבות תמונה משותפת עם אדם נוסף אותה העלה בפייסבוק, זאת למרות שהוריד את התמונה מיד כשהתבקש, נפתחה חקירה במשטרה ישראל.

מהחקירה עלה כי הקורבן הצטלם ביחד עם בחור אחר שהיה ככל הנראה בגילופין והעלה את התמונה לפייסבוק, בעקבות פנייה של אדם שהוא אינו מכיר אשר ביקש ממנו להוריד את התמונה הוא עשה כן.כעבור כיומיים תיאמו עימו פגישה, במהלכה הוציאו אותו בכוח המרכב ותקפו אותו בבעיטות ובאגרופים.
ביום רביעי עצרו החוקרים שני בחורים, בשנות ה-20 לחייהם, תושבי באר שבע. ביום שישי בתום חקירה ולאחר ביסוס התשתית הראיתית כנגד השניים, הוגש כנגדם על ידי יחטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load