• 18 אוקטובר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: חתולים עולים על מזון המוגש למאושפזים בסורוקה

תמונות קשות: תחקיר ערוץ 10 מגלה מה עובר על המזון המוגש למאושפזים בסורוקה. בבית החולים טוענים: ''מדובר באירוע חריג ונקודתי. המזון שנחשף, הושמד ולא הוגש למטופלים. מקרה זה מטופל במלוא החומרה''

חתולים על מזון המוגש לחולים בסורוקה (צילום מסך)

מעורר דאגה: חתולים עולים על עגלות המזון המוגש למאושפזים בסורוקה. תיעוד הדברים הובא בתוכנית "הכל כלול" המשודרת בערוץ 10. בתוכנית הובא סרטון, תיעוד וידאו שצולם בטלפון סלולארי, על חתולים שעלו ואכלו מעגלות אוכל, בהן היה מזון המוגש לחולים המאושפזים במחלקות, שהונחו במעבר נגיש לכל, כולל לחתולים רעבים. 

חתולים מסתובבים בכל המוסדות הרפואיים בישראל. יש להם תפקיד מכירע בהדברת מזיקים ומכרסמים. נושא צער בעלי החיים וגילוי יחס הומאני כלפיהם ברורים לכל, אך אסור שתהיה להם גישה למזון המוגש לאנשים חולים, בהם מי שהמערכת החיסונית שלהם חלשה.

בסורוקה ציינו בתגובה, כי ממדובר באירוע חריג ונקודתי. המזון שנחשף, הושמד ולא הוגש למטופלים. מקרה זה מטופל במלוא החומרה עם זאת, רואים בסרטון שקרובת משפחה מסבה את תשומת ליבם אל האחראים במקום, ללא הועיל. בכתבה מובאת גם דעת מומחה, המזהיר מפני האפשרות שהחתולים עלולים לשאת איתם חיידקים המסוכנים למאושפזים. 

חתולים עולים על עגלות המזון בבמחלקות סורוקה. (צילום: ערוץ 10)

​​​​​​​כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load