• 20 נובמבר 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסום שמו של הנרצח בערערה: סאמרה סלימאן אבו עראר, אב ל-17

ביישוב מתקשים לעכל את הרצח: 'הוא היה איש ישר וטוב לב', אומרים מכריו. אבו עראר נרצח על ידי רעול פנים בצאתו מחתונת בן משפחה

היישוב ערערה בנגב (צילום ארכיון: חייתאם אבו סעלוק / פנוראמיו / גוגל מפות)

הלם ביישוב ערערה בנגב: היום הותר לפרסום כי הנרצח אתמול בקטטה הוא סאמרה סלימאן אבו עראר, בן 48, אב ל-17 ילדים. בעקבות הרצחו של סלימאן, הכריז ועד ההורים בכפר על השבתה בת יום אחד של  הלימודים בתיכון ובחטיבת הביניים.
 
תושבים מערערה סיפרו לברנז'ה news  שסלימאן אבו עראר נצרח בצאתו מחתונה של בן משפחה, על ידי רעול פנים. לדברי תושבים בכפר, מדובר באדם טוב לב, שהיו לו ידידים רבים בכפר והוא נחשב לאיש מכובד ושקט.
 
ביישוב שורר אבל כבד. התושבים מתקשים להבין מדוע מישהו היה רוצה לפגוע דווקא באבו עראר. משפחתו שרויה במצב קשה, ממאנת לקלוט את גודל האסון. 

מהמשטרה נמסר כי "בהמשך לקטטה שאירעה הערב בערערה בנגב, מותו של הפצוע שנורה ופונה מהזירה נקבע בבית החולים והגופה תועבר למכון לרפואה משפטית לקביעת נסיבות המוות. חוקרי זירה של משטרת ישראל נמצאים בזירת הקטטה ואוספים ממצאים פורנזים ובמקביל כוחות של משטרה מסיירים בישוב והשקט נשמר".

"בתום הערכת מצב, בהשתתפות כלל גורמי החקירה והמודיעין הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד ביחידה המרכזית של משטרת ישראל שיחקור את אירוע הרצח".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load