• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיכום חדשות החג: סוס בעט בפעוטה, קטטה בכסייפה וגשם בדרך

רצף אירועים בנגב, במהלך החג: פצועים מתאונות ואלימות פונו לסורוקה, סיורי משטרה מתוגברים בב''ש, אבל גם משפחות רבות שניצלו את אווירת החג לבילוי

מד''א פינה תינוקת שסוס בעט בראשה (צילום הדמיה: דוברות מד''א)

למרות אווירת החג, רצף תאונות בנגב: בשעה 15:37 התקבל דיווח במד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בכביש 60, סמוך ליישוב בית חגי שבדרום הר חברון. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול ופינו לבית החולים סורוקה שני פצועים, אחת בינוני כבת 27 עם חבלות גפיים ופצוע  קל. 

בכסיפה כך נראה, ערב לא שקט: בשעה 17:47 התקבל דיווח על סוס שככל הנראה בעט בפעוט בכסיפה. פעוט כבן שנה במצב בינוני עם חבלת ראש פונה לסורוקה.

קטטה בכסייפה: מורה ועוזרו חולצו על ידי המשטרה מהמון זועם

מאוחר יותר, התקבל דיווח במשטרה אודות קטטה שפרצה סמוך לבית ספר בכסייפה. למקום הוקפצו שוטרים. לדברי המשטרה, מחקירה ראשונית עלה כי הרקע לקטטה הוא ככל הנראה פציעתו קל של אחד התלמידים ופינויו לבית החולים סורוקה לקבלת טיפול רפואי, שבסיומו הגיע ביחד עם אביו לתחנת המשטרה למתן עדות.
השוטרים פינו את המתקהלים הרבים שהיו במקום, אבטחו את יציאתו של מורה ועוזרו מבית הספר והעבירו אותם  לתחנת המשטרה בעיירות למתן עדות. סיום הלימודים הוקדם והתלמידים הועברו לאוטובוסים, שפיזרו אותם לבתיהם. נסיבות האירוע בחקירה.

בבאר שבע: סיורים מתוגברים של המשטרה

בבאר שבע, המשטרה מסיירת בכוחות מתוגברים כדי להתמודד עם בהלת הליצנים שמתרחשת בדיוק כשאלפי תלמידים בעיר בחופשת סוכות. אתמול, בשעות הלילה, הסתובבה חבורת ''ציידי ליצנים'' ליד פארק החייל האוסטרלי בבאר שבע. בנחל עשן נראו לא מעט בני נוער מצוידים באלות ומקלות. גם אתמול בערב הועלו לרשת פוסטים על כביכול הזמנות לדו קרב בין ליצנים לבין ציידיהם. אבל המשטרה החליטה לשים לתופעה סוף בהודעה שפרסמה אתמול משטרת ישראל נאמר כי "משטרת ישראל קוראת לבני הנוער שלא לקחת חלק במעשים הפסולים המנוגדים לחוק, שכן זה יתקל באכיפה משטרתית נחושה ובלתי מתפשרת וכן להורים לפקח על ילדיהם". 

"תופעת הנערים עוטי מסכות ליצנים  גוררת גם חשש שמישהו יפרש את ההלצה כאיום ממשי ויפגע בנערים, שעושים לעיתים שימוש באביזרים שונים דמויי כלי תקיפה.  לאור זאת אנו קוראים לציבור לא ליטול את החוק לידיים ולא לפגוע באותם בני נוער. מעשי ההפחדה, וכן כוונות הנערים ברובם המוחלט של המקרים אינם כוללים פגיעה פיזית או רצון לפגוע בגוף או רכוש. במצבים אלו יש להתרחק מהמקום ולדווח למשטרה בהקדם".

"משטרת ישראל תמשיך לפעול ולא תאפשר פגיעה בציבור, הפחדתו, הטרדתו ושיבוש שגרת חייו. מדובר בהתנהגות חסרת אחריות של בני נוער שמטופלת ע״י המשטרה במהלך הימים האחרונים, ושיש בה משום הפרת שלום הציבור ושגרת החיים".

בשכונות: סוכות, מנגלים ושמחת חג

אלא שלא כולם מודאגים מעוטי מסכות למיניהם: רבים ניצלו את מזג האוויר הנעים לשבת בסוכות, לעשות על האש ולשיר קריוקי. הפארקים השכונתיים היו מלאים והחל ממחר, יוכל הקהל בבאר שבע ובנגב ליהנות משלל אירועי תרבות ותיירות. 

פרטים על אירועי התרבות ניתן לקרוא באתר ברנז'ה news ובאפלקציה:

אירועים בבאר שבע

אירועים בנגב

מזג האוויר: גשם ראשון ביום ב'?

מזג האוויר יהיה נאה בסוף השבוע. מחר, שישי, הטמפרטורה תהיה 17-28 מ''צ. בשבת תהיה התחממות קלה: 21-31 מ''צ. מגמת ההתחממות תימשך ביום ראשון: 19-32 מ''צ. ביום שני הטמפרטרות יירדו באופן ניכר (17-26) ויש סיכוי לטפטוף ראשון בנגב. 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load