• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עיר בפניקה: שני נערים נדקרו על ידי ליצנים, המשטרה בכוננות שיא

נער בן 15 נדקר בפארק בנחל עשן, לטענתו על ידי איש בדמות ליצן. נער אחר, בן 13 נדקר בגבו והובהל לסורוקה. כוחות משטרה סרקו את האיזור

חובשים מטפלים בנער הדקור, בנחל עשן (צילום סלולארי)

צפו בסרטון: רגעי האימה, דקירה רודפת דקירה (צילום: מאי אטדגי / רשת חברתית)

​​​​​​​

נער כבן 15 נדקר במהלך קטטה עם ליצן, כטענתו, בפארק בנחל עשן. צוותי הצלה חשו למקום, המשטרה הזרימה כוחות רבים על מנת לאתר את הדוקר. זהו האירוע השני, תוך יממה, של תקיפה בפארק נחל עשן. אתמול הותקפה שם ילדה בת 10, שלשה רעולי פנים התיזו עליה גז מדמיע וגרמו לה בכויות בעיניה ובצווארה. כעבור דקות, הגיע לחדר מיון בסורוקה ילד אחר, בן 13, כשהוא דקור בגבו. לטענתו, נדקר בקטטה. הוא מטופל ברגעים אלה ונחקר באשר לנסיבות פציעתו.

​​​​​​​


דוברות זקא מוסרת כי ברחוב המלכים בבאר שבע נדקר צעיר בן 15 בקטטה שפרצה עם ליצן מחופש ברחוב. הוא פונה לביה''ח סורוקה במצב בינוני.

תושבים בשכונה אומרים לנו הערב כי הכתובת הייתה על הקיר: ברשתות החברתיות נפוצו צילומים, שהעלתה קבוצה הוקראת לעצמה "ליצנים רצחניים בבאר שבע", על פיהם הם מתכוונים להיות הערב ב"פארק הרוסיה" בנחל עשן. מצד שני, קבוצות של ''לוחמים בליצנים'' התארגנו לצאת למעשי נקם בערב. 

''ליצנים רצחניים בבאר שבע

באר שבע במצב של פסיכוזה המונית

באר שבע שרויה במצב של פסיכוזה המונית ולא היה זה מוגזם להגיד כי מדובר בפיגוע פסיכולוגי לכל דבר. זהו אחד המצבים המורכבים בניהול עיר, בו אובדן השליטה יכול להתרחש בכל רגע נתון. החשש העיקרי במצב כזה הוא מתגובה לא מידתית: נער מחופש לליצן יחמוד לצון, מבוגר יגיב או בהתקף לב או בשימוש בנשק חם.

בערב הזה יש כבר שני צעירים דקורים, באירועים שייתכן,על פי עדי ראיה, קשורים לתופעת הליצנים. 

אזהרה נוספת של ''ליצנים רצחניים בבאר שבע''​​​​​​​


כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load