• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אם הילדה שהותקפה על ידי ליצן: נהיה מפחיד להסתובב בלילה בב''ש

אפרת פרץ, אימה של ליר פרץ בת ה-10, שהותקפה על ידי ליצנים רעולי פנים: ''התיזו עליה גז מדמיע, נכוותה בפנים ובעיניים, רצנו למיון''. הערב המשטרה מתגברת כוחות בכל ב''ש

ליד פרץ, נכוותה בצווארה ובעיניה (עיבוד תמונה: רותם אליה)

''הילדה בטראומה נפשית, חוץ מהעובדה שהיא נפגעה בעיניה ובצווארה. כל המקרה קרה 30 מטרים מהבית שלנו בנחל עשן", מספרת אפרת פרץ, אימה של ליר, הילדה שהותקפה אתמול על ידי שלשה רעולי פנים מחופשים לליצנים, בפארק השכונתי. שלשה בני אדם, ככל הנראה נערים, ניגשו אל הילדה וחברתה, שטיילו בגן, שהינו מרכזי ואהוב מאוד על המשפחות בשכונה. מי שמכיר את הגן, יודע שבטוח להסתובב שם בכל שעות היום.

אתמול זה השתנה: ''פתאום זה נהיה מפחיד לטייל שם. לא רק לילדה, גם לי. לא רק שהפחידו את בתי, אלא גם התיזו עליה חומר צורב. נגרמו לה כוויות בצוואר, שטופלו במשחה מרגיעה וצריבה בעיניים, שאנחנו מטפלים בה בטיפות עיניים. אתמול רצנו לחדר מיון וטפילו בילדה מיד. גם המשטרה הגיעה מיידית: שלחו חוקרת נוער והיום, למחרת האירוע, גם באו אלינו".

"אין לנו מושג מי אותם נערים או גברים, אבל אני יודעת שהמשטרה עושה מאמצים רבים להגיע אליהם. כבר היום יש מלא סיורים. אבל כואב שזה מה שקורה", אומרת לנו אפרת, שגדלה בבאר שבע, עיר בה עד לפני שנים לא מעטות הורים לא היו נועלים דלתות, כי הילדים וחבריהם היו משחקים בחוץ ונכנסים כולם הביתה לשתות מיץ פטל. זו הילדות שדור ההורים של באר שבע, כיום, מכיר היטב. ילדות בריאה, של משחקי כדור, של טיפוס על עצים, של אופניים ובעיקר, של ידיעה שבאר שבע זאת עיר שבטוחה בכל שעות היממה ובכל מקום.

לברנז'ה נודע, כי המשטרה מפעילה כוחות מתוגברים, גלויים וסמויים, לתפיסת אותם הליצנים בפרט ומניעת הדרדרות  לאלימות. הבוקר, למשל, נפתחו קבוצות וואצאפ, ל"מלחמה" בליצנים, אחרי שללא מעט תושבים בבאר שבע נמאס מהמצב. בין היתר, הועלה הקלטות לרשתות החברתיות, שנועדו ככל הנראה להפחיד ולהרתיע, כמו ההקלטה הזו:

​​​​​​​ 

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load