• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: עימות בקו 12 בין נוסע לנהג שהורה לו לרדת

אילן טרבלסי טוען כי נהג העיף לו את מכשיר הסלולר מהיד, אחרי ויכוח בין השניים. דן ב''ש: ''בסרטון שברשותנו רואים שהנוסע נהג בתוקפנות''. תלונה כנגד הנהג הוגשה במשטרה

הנהג קם אל נוסע ומבקש ממנו לרדת (צילום מסך)

תקרית הבוקר, בין נוסע בקו 12, לבין הנהג. בסרטון רשת, המביא את הדברים מזווית ראייתו של הנוסע, נראה האיש, אילן טרבלסי, תושב העיר, נכה שאיבד את אחד מעיניו, מתעמת עם הנהג. הנהג עוצר את האוטובוס, מבקש מהאיש לרדת ולהפסיק לצלם ובסוף, מעיף את הטלפון מידיו של אילן (כפי שניתן לראות בהליך האיטי). אילן טרבלסי הגיש תלונה במשטרה כנגד הנהג. הנסיעה הייתה בשעה 7:30 בבוקר לערך, לכיוון בית העיוור.

תיעוד הנסיעה בקו 12, על ידי אילן טרבלסי 

​​​​​​​

"נסעתי הבוקר לבית העיוור, האוטובוס חנה רחוק מהמדרכה ולי, שאני בקושי רואה, מאוד קשה לי. התעצבנתי על הנהג, אמרתי לו שזה לא בסדר ובסוף הוא ביקש ממני לרדת והעיף לי את הטלפון מהיד", מספר טרבלסי.

התלונה במשטרה שהגיש אילן טרבלסי (צילום סלולארי)​​​​​​​  

מחברת דן ב''ש נמסר בתגובה: "בסרטון האבטחה שברשותנו רואים כי הנוסע נהג בתוקפנות והנהג עשה ככל שניתן, על מנת להרגיע את הסיטואציה. צר לנו על כך שקומץ תושבים נוהג בצורה שמכפישה ציבור שלם, אך אנו נמשיך לשרת את הנוסעים ולקדם את התחבורה הציבורית בבאר שבע. לא נאפשר פגיעה בהתנהלות התחבורה בעיר".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load