• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב הפזורה שניסה להסיט אוטובוס בדרך לדימונה

צעיר בשנות ה-20 חשוד שלפני כשלשה שבועות התעמת עם נהג, ניסה להסיט את הגה האוטבוס ובסופו של דבר, נמלט לתוך החשיכה

תאונת אוטובוס שארעה בדימונה (צילום ארכיון להמחשה: תיעוד מבצעי מד''א)

נעצר תושב הפזורה, המתגורר סמוך לכביש 25, בחשד שלפני כשלשה שבועות השתולל באוטובוס  בקו 48, הפריע לנהג וסיכן נוסעים אחרים. התקרית זכתה לסיקור נרחב, אך העדויות לגביה היו מבולבלות ותחילה אף לא היה ברור אם בכלל התרחשה. עדי ראיה סיפרו על פצועים כתוצאה מבלימת פתע ועל ניסיון פיגוע, אולם למחרת המקרה, שהתרחש בשעות הערב, איש לא הגיש תלונה במשטרה ועדויות הנוסעים היו סותרות. דובר על פצועים רבים, אולם איש מהם לא הגיע לקבל טיפול רפואי. עדויות הנוסעים גם דיברו על שלשה תוקפים, כשמתברר שיש רק תוקף אחד.

בעקבות הדיווחים, נפתחה חקירה במישור הגלוי והמודיעיני, של חוקרי משטרת ישראל. בתום החקירה אותר ונעצר צעיר,  בשנות העשרים לחייו, תושב הפזורה, בחשד שלפני כשלושה שבועות השתולל באוטובוס והפריע לנהג להמשיך בנסיעתו תוך שהוא מסכן את הנוסעים האחרים. מחר, שלישי, יוגש כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

ב-10 בפסטמברתלונה התקבלה תלונה במשטרת ישראל אודות נוסע שהשתולל בקו 48 של חברת אגד מבאר שבע לדימונה, תוך שהוא מנסה להסיט את ההגה ודורש מהנהג לעצור לו בצד הדרך, בכביש 25,  במקום שאין בו תחנה מוסדרת. הנהג לנוכח התפרעותו של הנוסע ועל מנת שלא לסכן את יתר נוסעי האוטובוס, עצר בצד הדרך והחשוד נמלט מהמקום.
לפני כשבוע, בתום פעולות חקירה במישור הגלוי והמודיעיני, איתרו חוקרי המשטרה את החשוד, בחור בשנות ה-20 לחייו, תושב פזורת כביש 25, מעצרו הוארך מעת לעת, אתמול הוגשה כנגדו הצהרת תובע ומחר ישנה כוונה להגיש כנגדו כתב אישום.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load