• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

החלטה של הרגע האחרון? שימו לב: גיזום עצי הדקל יתקיים גם השנה

בפנייה לברנז'ה news מחו תושבים רבים על אי קיום איסוף עלי הדקל לסכך הסוכה. "העבירו לנו עדכון מהמחלקה שהשנה לא יבוצעו גיזומים", אמרו לנו במוקד. מהדוברות נמסר "בניגוד למצויין, יתבצע גיזום של ענפי דקל"

לחץ תושבים או בעיה בתקשורת בין האגפים? העיקר שיהיה חג שמח!

מבולבלים? גם אנחנו. מיד לאחר יום הכיפור נהוג להקים את הסוכה לכבוד סוכות. תושבים רבים למרבה הפתעתם, פנו למוקד 106 בעיריית באר שבע במטרה לקבל מידע על מוקדי האיסוף אך להפתעתם קיבלו תשובה שלילית. "לא ייתכן שהשנה לא יהיו גיזומי עצים ונצטרך לשלם 200-250 ש"ח עבור ענפי הדקל שגם ככה יגזמו לאחר החג" אמר לנו אחד התושבים.

כתב ברנז'ה news, בן בודה, החליט לבדוק בעצמו את המקרה והתקשר למוקד 106 לבירור. המוקדנית ענתה בצורה ברורה "השנה זה לא יהיה, אני מתנצלת. אתה לא הראשון שפונה אלינו אבל השנה לא יהיו לתושבים אפשרות לאסוף את הענפים".  תבחנו את השיחה בעצמכם:

​​​​​​​

פנינו לגורמים הרלוונטים בכדי לקבל תשובות, לאחר מס' שעות שככל הנראה ההחלטה השתנתה או הועברה לאגפים השונים בצורה ברורה יותר, נמסרה לנו התגובה הבאה ע"י דוברות העירייה, שלשמחת התושבים אפשר לחגוג את חג הסוכות עם עוד 250 ש"ח בכיס: "בניגוד לדברים שצויינו, אגף גנים ונוף מבצע גיזום של ענפי דקל במספר מוקדים ברחבי העיר, אליהם יוכלו תושבי באר שבע להגיע ולקחת סכך לסוכה וכל זאת ללא תשלום. היום (שני) יבצעו עובדי האגף גיזום במתחם הסמוך לתחנה המרכזית וברחבת היכל בתי המשפט. מחר (שלישי) יתבצעו עבודות גיזום בפארק שכונה ה', פארק וקנין בשכונה ו' ובפארק בשכונת נאות לון".

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load