• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הוספת יציאות למועצה המקומית מיתר

המועצה המקומית מיתר הודיעה על הוספת שתי יציאות נוספות מהישוב כחלק מהתכנית הביטחונית של הישוב. היציאות יהיו חד-סטריות, ללא אפשרות כניסה, סגורות עם שער חשמלי ויפתחו על ידי המועצה במצבי חירום או בעומסים

דרך חברון במיתר-כביש הגישה והיציאה היחיד בינתיים (קרדיט צילום: צחי נגר)

תושבי המועצה המקומית מיתר נכנסים ויוצאים כיום מהישוב באמצעות דרך חברון, כביש ראשי דו-נתיבי המחבר לכביש שישים באמצעות גשר. ראש המועצה, אבנר בן גרא, פרסם השבוע כי הורה על מחלקת ההנדסה להקים שתי יציאות חד-סטריות נוספות מהישוב, אחת לכיוון כביש שישים דרך שכונת הכלניות בישוב, ואחת לכביש 31 דרך השכונה לבנים ובנות חוזרים, בדרום הישוב.

היציאות החדשות יהיו סגורות בשערים חשמליים ולא תתאפשר דרכן כניסה לישוב. השערים יפתחו במצבי חירום כגון איומים ביטחוניים, הצפות של כבישים ועוד. כמו-כן יפתחו השערים במצבי עומס חריגים בכביש היציאה הראשי של מיתר.

"קרו בעבר כבר מספר אירועים בהם היציאה מהישוב הייתה בלתי אפשרית" הסביר אבנר בן גרא, ראש המועצה. "לכן הנחתי את מחלקת ההנדסה בישוב לתכנן ולהקים שתי יציאות נוספות משני צידי הישוב, מצפון ומדרום. כך נוכל לווסת את התנועה על הציר הראשי של מיתר ולאפשר לתושבי הישוב לצאת בבטחה, במהירות ובנוחות. בחרנו להקים את שתי היציאות מתוך מחשבה על ביטחון התושבים וזהו הערך העליון המוביל אותנו" סיכם בן גרא.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load