• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קורס אומן ורב אומן NLP בדרום

לקראת שנת הלימודים החדשה במכללת NLP לשם שינוי יוצע מסלול הכשרה חדש "מנחה רב אומן NLP מוסמך".

מיקי ברקל (קרדיט צילום: מכללת NLP לשם שינוי)

החודש תפתח מכללת 'NLP לשם שינוי' את הקורסים הראשונים שלה בבאר שבע. בין הקורסים יפתח מסלול הכשרה ל"מנחה רב אומן NLP מוסמך". מדובר בקורס המקנה את מלוא ההכשרה בתחום ה-NLP ודמיון מודרך. מסלול ההכשרה כולו בנוי מ-3 סמסטרים שכוללים 52 מפגשים עם שעות משתנות ובסופו מקבלים המשתתפים תעודת רב אומן NLP.

רוני מסיקה, מנהל המכללה בדרום סיפר כי :"קורס אומן NLP הערב הראשון יפתח בתאריך ה- 26/9 מיד לאחר ראש השנה. כמו כן, אנו מתכננים פתיחה בחודש אוקטובר לקורס שיערך בימי שישי וקורס בוקר וערב המותאמים למגזר החרדי (בוקר נשים, ערב גברים). אלו הקורסים הראשונים מתוך מסלול ההכשרה המלא של "אומן ורב אומן ה-NLP". בקורס זה ישנו פרק שלם הכולל בתוכו את פרק כישורי החיים המנצחים".

מיקי ברקל, מייסד המכללה, הסביר: "זה קורס המהווה בסיס לכלל הידע בתחום ה-NLP ולכן היה לנו חשוב שהוא יהיה בן הקורסים הראשונים שיתקיימו במכללה. הסטודנטים שלנו מבקשים את מלוא ההסמכות הרלוונטיות היום בעולם ה-NLP. קורס זה מהווה הזדמנות מצוינת להכיר את עולם ה-NLP ולהשיג ארבע הסמכות שונות - שלוש תעודות הסמכה של ארגון ה- NLP הבינ"ל ותעודה רביעית כמנחה דמיון מודרך. הקורס מלמד בעזרת כישורים פרקטיים וכלים, יכולות שינוי הרגלי חשיבה, הססנות ופחד. כבר במהלך הלימודים אנחנו מעניקים את האפשרות לשנות את החיים של אחרים, ולעבוד כמנחה NLP מוסמך".

מסלול הלימודים של המכללה מקיף מגוון רחב של קורסים וסדנאות המקנים מומחיות בתחום ה-NLP והסכמה מוכרת מלשכת המאמנים הישראלית ומארגוני NLP מובילים בעולם. את הקורסים ידריך מיקי ברקל, מייסד המכללה ומאסטר טריינר ל-NLP בעצמו, ולצידו צוות מורים מהתחום.

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load