• 25 מרץ 2018

התחלות חדשות לבעלי ובעלות העסקים במגזר הבדואי

לראשונה הושק פורום נשות עסקים בדואיות ברהט ונפתח קורס ביישוב לקייה לניהול עסקי בהשתתפות אנשי עסקים מתחומים שונים.

תגיות: מעוף דרום
פורום הנשים הבדואיות בפגישה ראשונה (קרדיט צילום: מעוף)

לראשונה בדרום נפתח פורום נשות עסקים מהמגזר הבדואי ביוזמת מעוף, הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. הפורום הושק במסגרת פתיחת עונת הקורסים של מעוף סניף רהט והישובים הבדואיים. בפורום משתתפת קבוצת בעלות עסקים ממגוון תחומים כמו מזון, תיירות, עבודות יד וכדומה. המשתתפות בפורום ייהנו מתכנית מיוחדת ומגוונת של מעוף, שנבנתה במיוחד עבורן וכוללת הרצאות, סדנאות בתחומי ניהול ופיתוח עסקי, יצירת שיתופי פעולה אזוריים ועוד.

בנוסף הושק השבוע קורס לניהול עסקי בישוב לקייה. הקורס החדש משלב בעלי עסקים מתחומים שונים כמו הספרייה הציבורית בישוב, בית דפוס, אטליז, מכולת ועוד. מטרת המשתתפים ללמוד כיצד לשפר את ניהול העסק מהמומחים של מעוף. הקורס החדש נפתח בשיתוף מרכז 'עצמה' בלקייה.  

ג'יאהד אלעוברה, מנהל מעוף סניף רהט והישובים הבדואיים, מסר בתגובה: "אנו שמחים להודיע על תחילת עונת פעילות חדשה ומלאה באירועים למען העסקים הקטנים והבינוניים. פורום הנשים החדש הוא קפיצת מדרגה לאחר הכנה ארוכה וליווי צמוד של נשות עסקים מהמגזר בשנה שעברה. המשתתפות בפורום ייהנו ממגוון הכלים של משרד הכלכלה ומשיתופי פעולה וחיבורים בין עסקים באזורים שונים. אני מאמין שפורום הנשים והקורסים החדשים של מעוף יאפשרו לעוד בעלי ובעלות עסקים לשפר את ניהול העסק, את העובדים שלהם ואף את עצמם".

כתבות שיעניינו אותך...