• 18 יולי 2018

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

זה ייגמר באסון: ליצן חמוש בסכין רדף אחרי ילדים במרכז אורן

תופעת הליצנים המפחידים כביכול הגיעה לבאר שבע. לא רק שזה לא מצחיק, אלא שמאבטח נושא נשק עוד עלול לירות בליצן בטעות. סרטון רשת של האירוע הגיע לקבוצות וואצאפ

בצילום מתוך סרטון הווידאו שהופץ בוואצאפ, נראה ליצן אוחז בסכין (צילום מסך)

זאת אחת התופעות המטומטמות והפחות המצחיקות של הקיץ הזה: בהשפעת סרט אימה, אנשים, בעיקר ילדים, יוצאים לרחוב בלילה, כשהם לבושים כליצנים מפחידים. לאחרונה זה קרה בדימונה ובמהלך כיפור זה קרה בשכונה ד' בבאר שבע, בשטח שנראה כמו מרכז אורן. הדמות אחזה סכין בידיה ולטענת ההסבר שסופק לסרטון, שהופץ בוואצאפ, רדף אחרי ילדים.

הסרטון שהופץ בקבוצות הוואצאפ. ליצן חמוש בסכין במרכז אורן בבאר שבע

​​​​​​​

בסרטון שעלה לוואצאפ וזוכה בשעות אלה לאלפי שיתופים, נראה אדם לבוש כליצן מפחיד מסתובב בשכונה ד', בשטח שנראה כמרכז אורן. 

אדם נורמלי לא יבהל מהמחזה הדי מטופש, אבל קשיש או אדם חולה, עלולים ללקות בליבם או בטראומה נפשית. וזו לא הסכנה היחידה: מאבטח עייף, אחרי משמרת, עלול לפתוח באש כנגד הדמות, מה גם שבאותה מידה שזה אדם משועמם, זה יכול להיות גורם פח''ע - מחבל שמנצל את הטרנד לבצע פיגוע דקירה.

הדמות בסרטון אוחזת במה שנראה כמו סכין ורדפה אחרי ילדים. מאבטח שנקלע לזירה, אם הוא פועל על פי ההוראות, עלול לנטרל אותו.

בדימונה המשטרה הצליחה לתפוס ארבעה ילדים, בני פחות מ-12, שהפחידו עוברים ושבים. הילדים, מפאת גילם הקטן, מטופלים על ידי הרווחה ולא ניתן להעמיד אותם לדין פלילי. במציאות הישראלית, לא עושים מעשי קונדס כאלה.

דמות הליצן עם הסכין ביד (צילום מסך)

בהסבר שצורף לסרטון, נטען כי זה קרה במהלך כיפור והדמות רדפה אחרי ילדים ונופפה בסכין. בסרטון נראה כי הדמות אוחזת בידיה סכין. ברגע שסרטון משותף בהיקפים כאלה, בעידן של רשתות חברתיות, קשה לדעת מיהו המקור האמיתי, אולם חברים בקבוצת הוואצאפ טוענים כי ראו את הסרטון במקומות אחרים, מעט אחרי כיפור. 

הורידו עכשיו את האפליקציה של באר שבע, לחצו כאן!

כתבות שיעניינו אותך...
תגובות

End of content

No more pages to load